خانه / دنیای مارکتینگ / در مورد سئو ویدیو چه می دانید؟

در مورد سئو ویدیو چه می دانید؟

در این پست به بررسی تاثیر ویدئو به روی بهینه سازی سایت یا همان سئو پرداخته ایم. موضوع اصلی مورد بررسی ما پاسخ به سوالاتی مانند در مورد سئو ویدیو چه می دانید؟ است. خب در اولین مورد باید به برتری های ویدئو به نصبت سایر عوامل تبلیغاتی و ارتباطی می پردازیم. دلیل اصلی مطرح کردن این موضوع تاثیر بسیار بالای تصویر و صدا به نصبت متن است و حال این دو مورد در کنار هم و همراهی متن های کوچک و تاثیر گذار به صورت ویدیو یک برگ برنده برای هر سایتی است. برای مطالعه توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ویدیو سئو

 

ویدئو مارکتینگ همین حالا و در ابتدای سال ۲۰۱۸ نیز اضافه معشوق و پررقابت شده است. از تکاپو در شبکه های مدنی جمعی متاثر تا سایت های ارایه دهنده ویدئوهای آموزشی، همگی ویدئو را ابزاری کارآمد برای احاله پیام خود به مخاطبین میدانند. در این میان مفهومی با عنوان سئو ویدئو نیز اکثر از هر زمان دیگری مورد توجه است.

افزایش سرعت اینترنت و البته کاهش قیمت آن در سالهای اخیر موجب شده تا محتوای ویدئویی شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشد. بررسی ها نشان میدهد که تا سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۸۰ درصد از محتوای ارایه شده در اینترنت به صورت ویدئو خواهد بود.

تکنیک های سئو ویدئو در دنیای مارکتینگ

تا همینجا احیانا قانع شده اید که توجه به ویدئو میتواند تنخواه مهمی بر توفیق شما در سال ۲۰۱۸ در اساس بازاریابی بطن و سئو داشته باشد. در این بخش تلاش میکنیم تکنیک های سئو ویدئو را به شما معرفی کنیم.
محل بارگذاری  و سرمایه آن بر سئو ویدئو

اولین نکته ای که در ارایه محتوای ویدئویی باید به آن توجه کنیم فضای بارگذاری و سرایت آن است. در حال حاضر یوتیوب را میتوان قیامت موتور جستجوی دنیا بعد از گوگل دانست و در پارس آپارات عقبا سایت پربازدید بعد از گوگل است.

 

ویدیو سئو
تکینک های سئو ویدئو در آپارات

ساخت کانال در آپارات به شما اجازه میدهد علاوه بر سایت خودتان فضایی برای ارایه وسط جوف رحم و یقیناً دیده شدن داشته باشید. حسب معمول ویدئویی که در آپارات قرار میدهید در مطابقت با زمانیکه خودتان مستقیما در سایت آن را بارگذاری و معرفی کنید، کاشانه بهتری در پیامدها گوگل کسب میکند. جمع براین، زمانیکه کاربران مستقیما در آپارات رسیدگی میکنند و یا در بخش ویدئوهای مانند شما شانس دیده شدن خواهید داشت.
تکینک های سئو برای ویدئوهای آپارات

 

تکنیک های سئو ویدئو بر روی سایت خودمان

در وفور و کمی اوضاع ویدئو را مستقیما در سایت خودمان بارگذاری کرده و در حد کاربران قرار میدهیم. این کار هم نشیمنگاه ایستگاه سخن فصل شما در عواقب سوال را افاقه میدهد و هم شانس شما را برای کسب آشیان در پیامدها جستجوی ویدئو گوگل بالا میبرد. اگر ویدئو را مستقیما در سایت خودتان بارگذاری میکنید به نکات زیر توجه داشته باشید.

از پلیر های Flash مصرف نکنید و ابتدا ویدئو را با پلیر HTML5 در معرض توان کاربران قرار دهید.
ویدئو را در ابتدای بخش و پس از یک یا دو پاراگراف قرار دهید. هرچقدر به انتهای مقال نزدیک میشویم اعتماد و ارزش ویدئو کاهش می یابد.
از نشان گذاری معیار برای ویدئو مصرف کنید. در صورت عدم مصرف از Schema شانس شما برای حضور در بخش Video در نتایج جستجوی گوگل بیش زیر خواهد بود.

ویدیو سئو
قبل از ویدئو یک تگ h2 اعلا برای آن ویدئو و در دامن آن یک فضای متنی برای ارایه توضیحات در مورد ویدئو داشته باشید. در صورت تیررس گذاری صحیح این دانسته ها نقش Title و  Description برای رتبه بندی ویدئوی شما خواهند داشت.
از ویدئوهای کوتاه و با حجم ارزان استعمال کنید. اگر زمان ویدئو اغلب از ۱۰ لطیفه و حجم آن اغلب از ۱۵ مگابایت باشد شانس دیده شدن آن توسط کاربر به شدت کاهش می یابد. این اعداد در جستارها یکسان غیر است.
۱۵ حین اول ویدئو سطوت متجاوز زاید دارد اکثر کاربران در این زمان آهنگ میگیرند که ویدئو را تا آخر سیر کنند یا نه.

عوامل مختلفی بر این غلبه اثرگذار هستند. به طور نوین آئینی عرفی ویدئوهایی که مستقیما برای بازاریابی زهدان مضمون تهیه میشوند مالوف تیزرهای تبلیغاتی، آشنا کردن محصولات، اعلامیه سمینار، وازده و امیدوار پروگرام های تلویزیونی یا مباحث تفرج و سرگرمی و … بهتر است در آپارات بارگذاری شوند زیرا هم بورس هاستینگ شما را کاهش میدهند و هم شانس بیشتری برای دیده شدن خواهند داشت.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *