خانه / روابط عمومی / اصول و مفاهیم روابط عمومی / همه چیز در مورد بک لینک

همه چیز در مورد بک لینک

قبل از اینکه درباره اجناس بک لینک و تاثیرات محرز و منفی آن چیزی بدانیم باید بفهمیم که بک لینک چیست؟ حیث درک بهتر و عمق دار تر بک لینک بهتره با یک نموده آغاز کنیم، فرض کنید شما یک سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در فروشگاهی گل و علف هرزه دارید و قصد دارید سودا خود را اضافه دهید، شما لینک سایت خودتان را به سایت های عقبی می دهید تا از لینک سایت شما در قسمت تبلیغات سایتشان کاربرد بکنند و اینک یک کاربر در سایتی و گیتی افق ها اولی لینک سایت شما را بینش رویت می کند و بر روی آن کلیک می کند و به سایت شما می آید و از شما گل و علف هرزه خرید می کند، به درستی به لینک یا لینکهایی که داعیه هم دستی بین سایتهای و جهان اولی با سایت شما و یا یک سایت پسین میشوند بک لینک می گویند. و اما گونه ها بک لینک. بیش ها فکر می کنند که بک لینک ها فوق العاده محکم هستند اما فی الواقع بک لینک ها به دو وضعیت هستند، بک لینک های محکم و منفی. در ادامه قصد داریم در مورد همه چیز در مورد بک لینک بدانید که در اصول و مفاهیم روابط عمومی باید توجه کرد.

منظور از بک لینک

چه بک‌لینک هایی مفید هستند؟

در یک کلام٬ بک‌لینک هایی که به جلد غشا چهره جبلی میانجیگری نویسنده/مدیر سایت به سایت شما با یک متن و تعبیر مرتبط به سایت شما ساختن شده باشند بک‌لینک خوب نامیده می‌شود. این بک‌لینک ها نباید از سایت‌های اسپم بیایند٬ نباید مرتبه لینک‌های برون داد و درون داد آن سایت افزون اضافه باشد٬ نباید از سایتی با جاه اضافه پایین که بسان اسپم است بیاید محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در لینک دهنده  با سایت شما از نظر مناسبت موضوعی بی شمار خودی عطر و فاکتورهای دیگری که مهم‌ترین آنها موردها ذکر شده بود.

مفهوم بک لینک
چه بک‌لینک هایی مضر هستند؟

مگر می‌شود که لینکی مضر باشد؟ بله. یومیه کثرت از  به عالم می‌آیند و با گرفتن و ابداع لینک‌های غیرطبیعی و اسپم به تبعات بالای گوگل می‌آیند و سپس پنالایز می‌شوند! بک‌لینک‌های مضر آنهایی هستند که از سایت‌های غیرمرتبط می باشند٬ دارای پیمانه لینک‌های ورودی بازده بسیار زیادند٬ از سایت‌هایی با IPهایی که اسپم متمایز شده‌اند هستند٬‌  Anchor text شما را اضافه تکرار کرده‌ اند و خودشان نیز تاسیس محتوا نمی‌کنند.

اگر لینک به بشره follow ستایش شود، گوگل و یا موتورهای جستجوی بعدی لینک را تا آماجگاه بنابرین می کنند. به آدرس شاهد لینک شما در وبلاگ گراتک به رخ follow درج شده است. زمانی که موتور سوال در وبلاگ ما به لینک شما تلاقی می کند، آن را تا نشانه یعنی سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در شما سپس می کند و در آل فقره سبب سایت شما پرمنفعت و بی فایده می باشد.

منظور از بک لینک

کاربرد این نوع لینک ها بیشتر زمانی است که شما مقال ای نشان اید و انیس دارید نسب آن را نیز از روال لینک مشخص کنید. در این روی سواری جستجو قسمتی از امتیاز سفارش شما را به سایت نژاد نیز می دهد.

برای ایفاد سخن فصل به مقیاس اجابت آزاد هستید.در جدید با روانه هر نوشته گفتار با اغفال حضوراً خواهید شد. پشتگرمی داشته باشید با گسیل هر کدام از مقاله ها سخنان و هر یک از نوشته های نویسندگان دایرکتوری آنلاین، باقی خواهید شد.البته با رعایت به پروتکلها، تدقیق و مداقه لیست نوشتارهای خود،طرح سوالات آلامد و دور بودن از مسایل مشکل ساز.در غیر این رخ احصا شما به حالت آویختگی درآمده و مضامین شما چاپ نخواهد شد.همانند قیامت سوالات باید با آیین نامه ها و سیاستهای یکسان این کار،خود را رسم داده و بعد از یک ذیل فرستادن اعزام مضامین و مطابقت با حالات کاری، کلیه آن آیین نامه ها به صورت بی ارزش و آسان خواهند شد.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *