خانه / بازاریابی / آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

بازیابی آنلاین و سئو مباحثی می باشند که باید در مورد انها اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید از این دو مورد به خوبی استفاده نمایید و بتوانید فروش خود را به اندازه ی مورد نظر برسانید. درواقع بهتر است با این واقعیت روبرو شویم که اگر از لاک تفکر سنتی خود بیرون نیاییم و به روش های قدیمی برای بازاریابی و کسب درآمد اکتفا کنیم بزودی از رقبای باهوش و مدرن عقب میمانیم و از رقابت خارج میشویم!در ده سال اخیر مدیران هر کسب و کار و تجارت جدیدی در ابتدای شروع کار خود به طراحی سایت با امکانات پیشرفته فکر میکنند و در قدم بعدی برای حضور سایت در نتایج گوگل برنامه ریزی میکنند. در ادامه در مطلب بازاریابی در مورد آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

حالا همه مدیران باهوش و خردمند بدرستی میدانند که همه مردم برای پیدا کردن هر نوع خدمات یا محصولاتی در گوگل جستجو میکنند . بخصوص از زمانی که گوشی های موبایل هوشمند با قابلیت دسترسی سریع به اینترنت در اختیار همه هست ، هر شخصی برای خرید کالا یا خدمات مورد نیاز خود از طریق گوشی موبایل سرچ میکند تا از این طریق کالا یا خدمت مورد نظر خود را بتواند با بهترین قیمت و بهترین شرایط تهیه کند.حتی اگر کاربران در همان لحظه قصد خرید نداشته باشند ، برای اطلاع از پاسخ سوالات خود و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی جستجو میکنند.

همانطور که میدانید با سرچ هر موضوعی ما فقط دو سه نتیجه اول گوگل را بررسی میکنیم و موفقیت از آن برند هایی است که وب سایتشان در جستجوهای مهم و مرتبط در میان چند رتبه اول قرار دارد .بنابراین حضور در رتبه اول تا سوم جستجوی گوگل امروز به عنوان مدرن ترین روش بازاریابی و کسب درآمد در تمام دنیا استفاده میشود .

آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

فرایندی که باید طی شود تا وب سایت به رتبه اول گوگل برسد ، بهینه سازی سایت یا در اصلاح سئو SEO نامیده میشود .شاید در این لحظه فکر کنید که خوب این را که همه میدانند و همه مدیران کم و بیش با اهمیت سئو آشنا هستند! اما باید بدانید که سئو بسیار پیچیده است و یک علم دقیق نیست ! حتی دقیقا یک علم نیست . بطور کلی سئو استراتژی خاصی است که ما با هدف بهبود رتبه سایت درجستجوی گوگل استفاده میکنیم .

اگر این استراتژی را بشناسید به این معنی است که میتوانید تنها با صرف زمان به بهترین نتیجه برسید .اکنون برند های بزرگ و استارت آپ های هوشمند در تمام دنیا و ایران برای دستیابی به بهترین نتیجه در جستجوی گوگل ، سرمایه گذاری میکنند و اشخاصی که بطور کامل به جدید ترین تکنیک های سئوی سایت مسلط باشند توسط شرکت های بزرگ با درآمد های بالا استخدام میشوند.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

انتخاب رنگ مناسب برای کمپین بازاریابی

انتخاب رنگ مناسب برای کمپین بازاریابی

تحقیقات نشان داده است گزینش رنگ کم قیمت در محیط کار روی خلق‌وخو و میزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *