خانه / بازاریابی / آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

بازیابی آنلاین و سئو مباحثی می باشند که باید در مورد انها اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید از این دو مورد به خوبی استفاده نمایید و بتوانید فروش خود را به اندازه ی مورد نظر برسانید. درواقع بهتر است با این واقعیت روبرو شویم که اگر از لاک تفکر سنتی خود بیرون نیاییم و به روش های قدیمی برای بازاریابی و کسب درآمد اکتفا کنیم بزودی از رقبای باهوش و مدرن عقب میمانیم و از رقابت خارج میشویم!در ده سال اخیر مدیران هر کسب و کار و تجارت جدیدی در ابتدای شروع کار خود به طراحی سایت با امکانات پیشرفته فکر میکنند و در قدم بعدی برای حضور سایت در نتایج گوگل برنامه ریزی میکنند. در ادامه در مطلب بازاریابی در مورد آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

حالا همه مدیران باهوش و خردمند بدرستی میدانند که همه مردم برای پیدا کردن هر نوع خدمات یا محصولاتی در گوگل جستجو میکنند . بخصوص از زمانی که گوشی های موبایل هوشمند با قابلیت دسترسی سریع به اینترنت در اختیار همه هست ، هر شخصی برای خرید کالا یا خدمات مورد نیاز خود از طریق گوشی موبایل سرچ میکند تا از این طریق کالا یا خدمت مورد نظر خود را بتواند با بهترین قیمت و بهترین شرایط تهیه کند.حتی اگر کاربران در همان لحظه قصد خرید نداشته باشند ، برای اطلاع از پاسخ سوالات خود و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی جستجو میکنند.

همانطور که میدانید با سرچ هر موضوعی ما فقط دو سه نتیجه اول گوگل را بررسی میکنیم و موفقیت از آن برند هایی است که وب سایتشان در جستجوهای مهم و مرتبط در میان چند رتبه اول قرار دارد .بنابراین حضور در رتبه اول تا سوم جستجوی گوگل امروز به عنوان مدرن ترین روش بازاریابی و کسب درآمد در تمام دنیا استفاده میشود .

آشنایی با متد جدید بازاریابی آنلاین و سئو

فرایندی که باید طی شود تا وب سایت به رتبه اول گوگل برسد ، بهینه سازی سایت یا در اصلاح سئو SEO نامیده میشود .شاید در این لحظه فکر کنید که خوب این را که همه میدانند و همه مدیران کم و بیش با اهمیت سئو آشنا هستند! اما باید بدانید که سئو بسیار پیچیده است و یک علم دقیق نیست ! حتی دقیقا یک علم نیست . بطور کلی سئو استراتژی خاصی است که ما با هدف بهبود رتبه سایت درجستجوی گوگل استفاده میکنیم .

اگر این استراتژی را بشناسید به این معنی است که میتوانید تنها با صرف زمان به بهترین نتیجه برسید .اکنون برند های بزرگ و استارت آپ های هوشمند در تمام دنیا و ایران برای دستیابی به بهترین نتیجه در جستجوی گوگل ، سرمایه گذاری میکنند و اشخاصی که بطور کامل به جدید ترین تکنیک های سئوی سایت مسلط باشند توسط شرکت های بزرگ با درآمد های بالا استخدام میشوند.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

منظور از بازاریابی نوین چیست؟

منظور از بازاریابی نوین چیست؟

در دنیای امروزی استفاده از ابزارهای که می تواند محصولات و خدمات را به مخاطبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *