خانه / بازاریابی / تاثیر سایت اتاق بازاریابی ایران پلی برای محصولات تولیدکنندگان

تاثیر سایت اتاق بازاریابی ایران پلی برای محصولات تولیدکنندگان

در شرایط کنونی باید فضایی برای تولید کنندگان محصولات فراهم باشد تا بتوانند کالا و محصولات خود را به خریدارن بشناسند و خریداران بتوانند به آسانی خریدهای خود را ثبت نمایند. قاسم نوده فراهانی رئیس اتحادیه تجهیزات پزشکی درگفتگو با ، درپاسخ به این سوال که سایت اتاق بازاریابی ایران در شرایط فعلی اقتصادی کشور چقدر تاثیرگذار است، اظهار داشت: درحال حاضر اقتصاد کشور در رکود به سر می‌برد که امیدواریم این وضعیت به روال عادی برگردد و اقتصاد از رکود خارج شود. در ادامه در مطلب بازاریابی قصد داریم در مورد تاثیر سایت اتاق بازاریابی ایران پلی برای محصولات تولیدکنندگان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تاثیر سایت اتاق بازاریابی ایران پلی برای محصولات تولیدکنندگان

وی ادامه داد: تولیدکنندگان و اصناف باید هزینه معرفی کالاهایشان در سایت‌های بازاریابی بپردازند.رئیس سابق اتاق اصناف ایران گفت: در همه کشورها سایت‌های بازاریابی براساس نظر سنجی از مردم و اصناف طراحی می‌شوند.

تاثیر سایت اتاق بازاریابی ایران پلی برای محصولات تولیدکنندگان

نوده فراهانی تاکید کرد: ایجاد سایت بازاریابی اتاق ایران، راهکاری مناسب برای معرفی محصولات تولیدکنندگان و اصناف به مردم است و حتی باعث کاهش هزینه‌های مردم می‌شود.وی درمورد همکاری اتاق اصناف با سایت اتاق بازاریابی ایران تصریح کرد: اتاق اصناف می‌تواند در این سایت در حوزه اصناف و تجار فعالیت کند.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

نرخ تبدیل چیست

نرخ تبدیل چیست

مبنای بسیار زیادی در سئو و بازاریابی وجود دارد که باید در مورد آنها اطلاعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *