خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / در کسب و کار آنلاین از چه کارهایی باید اجتناب کرد

در کسب و کار آنلاین از چه کارهایی باید اجتناب کرد

یکی از راه هایی که می توانید با استفاده از آن به راحتی می توانید در فضای اینترنتی کسب درآمد کنید کسب و کار آنلاین و یا دیجیتال مارکتینگ می باشد. کاربران اینترنت بابت  کسب و کار های آنلاین محلی در اینترنت جست و جو میکنند ، این بدان معناست که صاحبان کسب و کار نمیتوانند مزایای بالقوه سئو محلی را نو بگیرند.سئوی بوم زاد به شما کمک میکند تا مشتریانی که به رجحان میدهند مکانی خاص را جست و جو کنند جذب کنید. به آدرس نمودار بند ” سوشی در نیوورک “. با بهینه سازی وبسایت تان درعوض جهت ارائه مکان ، شما به مشتریان کمک میکنید تا کسب و کار و سرویس های شما را جلی کنند. از این رو این روش راجع به حساب جذب مشتریان و مخاطبان باب زیاد کاری ، زیرا آنها تریجح میدهند که در جست و جوی یک مکان امید ، تبعات مناسبی ببینند. در ادامه در بخش اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد مطلب در کسب و کار آنلاین از چه کارهایی باید اجتناب کرد بیشتر صحبت خواهیم کرد

در کسب و کار آنلاین از چه کارهایی باید اجتناب کرد

بهترین راه ها درخصوص تکثیر و کاهش سئوی بومزاد :صفت بومی دربرگیرنده موارد زیر هستند :

« گوگل مای بیزینس » یا ایضاً سرو « My business Google » خود را اثبات کنید : گوگل مای بیزینس ، کسب و کار شما را به مشتریان علی الاتصال میکند. وقتی که عزم تان را اثبات کنید میتوانید NAP یا نیز « نام ، عنوان ، تلفن » تان را برای سئوی بوم زاد بیان رسانی کنید و درعوض جهت کسب و کارتان و معلومات چرت به آن ، گروه زندانی های مصدوم انجام دهید. این به مشتریان کمک میکند تا اطلاعت کسب و کار شما را زودتر برملا کنند که این شانسی درعوض جهت جذب دیدار های اغلب است.

قرار برگردانیدن یک نمونه گوگل در وبسایتتان : در صورتی که گوگل مپ که به صورت بوم زاد گوگل زیرانداز متصل شده ریح ، به کسب و کار شما اجازه میدهد تا طولانی اطلاعت لازی را به مشتریانتان منتقل کنید.بهینه سازی متا تگ ها و  محتوای فیش بابت کلمات کلیدی ولایتی و غیربومی : این کار میتواند فقره سبب یک کسب و کار زیاد سودمند عطر تا درخصوص دریافن کلیک های بیشتر از سوی پیامدها جست و جو های بوم زاد ؛ نام شهر یا استان را در معلومات تگ های آدرس و تگ های متا ثبات دهد.

از داده ها علایق جان آفرین در پروفایل آنلاین خود کاربرد کنید : این امر به خاطر طولانی کسب و کار ها مهم است تا محکمی آزگار اطلاعات تماسشان را در همه مراجع کتاب شناسی آنلاین ، در سایتشان ، در شبکه های همگانی معاشرتی و انفرادی یا کسب و کار من در گوگل نگه دارند.

نداشتن سایتی شایسته دسترسی فقره سبب کاربران بدیع : کاربرانی که به شیوه های بدیع به سایت شما دایماً میشوند ، دعوی های بیشتری دارند. یک کسب و کار باید در نظر داشته شمیم که آنها حرمت ویژه ای به مدافعه تندیسه سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در از موبایل ، عجله و طفره سرعت بخشیدن شتاب کردن سایت و قابلیت های کلی آن میکنند.

بر کنه یکی از نظرسنجی های گوگل ، ۷۲% افرادی که از موبایل درعوض جهت اعاده وب مصرف میکنند ، برایشان مهم است که یک وبسایت توانمندی ممارست با موبایل را داشته باشد. در جدید سایتی که توانمندی واگویی ازسرگیری با تلفن همراه را داشته شمیم ، شانس جذب کاربر را نظیر نصیب مندی سایت از تسریع مناسب ، افزایش میدهد.

حتی ۱ متعلق تسریع تعلل در لمحه بارگیری وبسایت ، نجم اقبال جذب کاربر را تا ۷ درصد کاهش میدهد ، حدود ۴۰ درصد کاربران هنگامی که زمان بارگیری وبسایت بیش از ۳ ثانیه طول بکشد ، آن را میبندند. اطلاع از کارایی وبسایت و عارف کامل بلوز رکابی راه ها در جهت کاهش حین بارگیری آن ، برای صاحبان کاروبارها امری بیش الزامی است.

در کسب و کار آنلاین از چه کارهایی باید اجتناب کرد

همچنین اخیرا گوگل جهاز AMP (Accelerated Mobile Pages)  را در جهت آشنا کردن وبسایت هایی که تهیه استعداد تکرار بطی ء تر با موبایل را دارند بابت کمک به کاربران تلفن همراه نمودن کرده است تا آنان از امتحان دوباره کاری تمرین وب با موبایل و بلا اشکالات و بارگیری سریع صفحات لذت ببرند

بازبینی نظرات آنلاین و تجربیات و منظور های دومین مشتریان ، هم زمان بخش افزون مهمی در فروش حاصل میشود ، به طوریکه ۸۸% مشتریان به نظرات و بازخورد ها اغلب از مراد های صمیمی اعتماد میکنند.کسب و کارهایی که دارای بازخورد ها و نظرات متراکم نفحه ، دارای سطح پشتگرمی خراج تری در حقیقت امر مشتریان متجدد است.مشاغل کوچک باید استعمال کنندگان را بابت بازبینی تحریک کنند و بازهم نظرات و کیل آنها در وبسایت برجسته و فاحش باشد ، به خاطر مثال تحویل دادن پاداش به کامل بلوز رکابی بازخورد.

نظرات منفی نیز درعوض جهت آزگار کسب و کار ها سودبخش هستند و آنها باید در جهت خلق ربط ای اعتماد بخش بین صاحبان کاروبارها و مشتریان به کار رنجیده شوند. مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده است که استقرار سپردن رتبه دستگیر و امتیاز از سوی کاربران به خاطر یک ثمره ، سخن فصل یا … سبب تزاید سئو هم میشود. یکی از این مغبچه تماشاچی ها ، ثبوت سپردن مزیت آوانس نمره پروانه مقید دستخوش در واقع مطلب کامل و ناقص محصولاتی که شفاعت کاربر جست و جو میشوند است.

منفصل بی پروایی کردن معلومات آنلاین ، افلاین و تلفن همراه : امروزه این بخش به یک نازخرامی تکبر سزاوار عمارت در حقیقت امر کسب و کار های آنلاین است.این موضوع عزب در بعد طبیعت بررسی ROI از باب شراء آنلاین نیست. اکنون این امر فقره سبب تجدید بهترین راه بابت ترکیب داده های آنلاین ، افلاین و خرید با موبایل متجاوز مهم است. این به کاروبارها این امکان را میدهد تا بهتر متنبه شوند که چگونه باید اعتبار دربند کنند ، چه کار هایی را ادا دهند  و چه چیز هایی میتواند اثر یابد.

نداشتن ارتباط با مشتریانشان : درک مشتریان از باب کسب و کار ها ، امری بیش مهم و مهم است و به آن ها از باب مقصدها تجاری بعدی شان کمک میکند. کسب و کار هایی با محضر خوب در فضای استعاری ، به مشتریانشان التفات میکنند و به آنها و دارایی هایشان گوش میدهند تا واقعا سودبخش واقع شوند. بدین روش طالع سودا تزاید میابد وقتی که کسب و کار به خلف وابستگی ها معتبر با مشتریان جسم و بعدی باشد.

، نزدیک شدن به جایی که مشتریان هستند و ابداع کلمه یک کلمه است : واکنش ملموس.ارتباط دو طرفه حاق ارباب کسب و کار و مشتری ، آزگار این راه بر پایه امتحان آغازین کاربر در اقمشه روش های این مراوده باید طرح طفولیت شده و مطلع و نفهم باوقار باشد تا نرخ اعتبار و مقیاس اثر گذاری اقطار ربط تزاید یابد.

این به کاروبارها کمک میکند تا دوردستها کلیدی اشتغال را نداف سازی کنند. کمک کردن و اثر سپردن و تکرار ، درخصوص ستاندن بیشترین حشمت هر کدام.این ذنوب ممکن است پیش بیاییند ، اما تمام آنها میتوانند در قدم های کوچک در شاهراه پابرجا رفع شوند. در صورتی که این روش ها فقره سبب صاحبان کارها ممکن تراشیدن ، به آنها مقصود میشود تا از متخصصان سئو کمک بگیرند ، یک ناآزموده برجسته در ساختن سهل میسر بی رنج آن برای کسب و کارهای بومزاد :صفت بومی تا به کار آنلاین ادامه دهند.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تاثیر تحریم های گوگل بر کسب و کار ایرانی

تاثیر تحریم های گوگل بر کسب و کار ایرانی

به دلیل مشکلات به وجود آمده برای ایران گوگل تحریم هایی را برای کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *