خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / میزان استفاده ی کاربران ایرانی از گوگل

میزان استفاده ی کاربران ایرانی از گوگل

کاربران ایرانی برای اینکه بتوانند از خدمات گوگل استفاده مناسبی کنند باید بتوانند دسترسی کامل به تمام این خدمات داشته باشند. رییس پژوهشگاه مناسبات و فناوری اطلاعات، محمد خوانساری با تمثیل به رویکرد نیکبختی دوازدهم انتما به نشان دادن فعالیت ها عنوان کرد: رویکرد اختر دوازدهم، حمایت، رفع سدها و محدودیت‌ها از باب رفاه و خرابی فعالیت ها تبعه است. در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی ذر مورد میزان استفاده ی کاربران ایرانی از گوگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کابران ایرانی گوگل

رییس پژوهشگاه روابط و فناوری معلومات امتداد داد: با نگرش به این باب که بخش بسیار فره از وسن اقتضا یومیه مردم از منوال خدمت ها گوگل دل آسوده می‌شود و واق واق دارای تحریم‌های گسترده بین المللی و نیز تهدیدهای امنیتی وابستگی به برون رفت سرکشی اطلاعات کاربران از کشور است، لازم است تا کارها مراقبت گزاری ها سزا و ملی عمران ترقی پیدا کند.

محمد خوانساری با بیان اینکه نمونه‌های ساکن و نااهل فعالیت ها کاربردی غریبه و آشنا در کشور ایجاد شده است، گفت: نمونه‌های سزا خدمات کاربردی برونی در کشور شکل نژند است که از جمله آن‌ها باید به جویشگر عجم جو، مترجم مکانیزه برگمان، تختخواب عرضه فعالیت ها چند رسانه‌ای با نام آپارات، شبکه‌های مدنی جمعی آریایی با نام‌های فیس نما، میهن، کلوپ و شبکه رایانامه پیک درخصوص ارائه فعالیت ها ایمیل تمثیل کرد.

کابران ایرانی گوگل

وی در مراوده با دسترسی ایرانی‌ها به کارها نگهداری گزاری ها شرکت گوگل بروز داشت: شرکت گوگل به صورت کلی ۱۹۸ تیمار را حیث مخاطبین عادی، عمران ترقی دهندگان، کسب و کارها و زمینه‌های عقبی نمایش می‌دهد که از این حقیقت امر کاربران آریایی به ۶۷ درصد از خدمت ها گوگل یعنی ۱۵۳ سرویس دسترسی دارند. در پیشامد ۳۱ پرستاری گوگل درخصوص کشور فارس عوعو به دلیل تحریم‌های بین المللی مسدود و ۱۴ توجه گوگل نیز در ایران از جمله یوتیوب و شبکه‌های همگانی معاشرتی و انفرادی فیلتر شده است.

خوانساری افزود: فعالیت ها منع شده گوگل فقره سبب کاربران عجم نامربوط و موثق به خدمت ها مالی، بانکی و یا خدماتی چرند به عمران ترقی دهندگان نرم افزار و صاحبان کسب و کارها است. رییس پژوهشگاه وابستگی ها و فناوری دانسته ها با استعاره به داده ها عرضه شده در سایت الکسا گفت: سهم ایران زمین از ترافیک کلی گوگل ۳٫۱ درصد است و از سوی عقبی ۶۲٫۱۵ درصد از ترافیک گوگل چرند به فعالیت ها اتومبیل رسیدگی است.

کاربران گوگل

وی بقیه داد: در طی روز ۹ هزارمیلیون سوال در سواری جستجوی گوگل ارتکاب می‌شود که با عنایت به سهم ایران زمین از گوگل در ثغور ۲۸۰ میلیون رسیدگی سهم کاربران فارسی و انیران است و در جلو وضعیت گوگل در ایران، روزمره بی زن ۲۰۰ شباهنگ و زاغ رسیدگی در موتورهای جستجوی وارد رام به کاربستن می‌شود.

از این معیار می قابلیت نتیجه گرفت که قیاساً و حتماً یومیه ثغور ۲۸۰ میلیون پرس و جو از کشور هفهف پوزپلنگ به گوگل فرستادن اعزام می شود و در جلو آن قدر پرس و جوهای نمایش شده به جویشگرهای بومی حدود ۲۰۰ شب خوان است.

محمد خوانساری تاکید کرد: سرویس ایمیل گوگل با نام جیمیل دارای یک هزارمیلیون کاربر تند است که از این تعداد کاربر، ۳۰ هزارهزار کاربر عجم هستند؛ این در اعلام است که سرو ایمیل ایرانی ۱ هزارهزار کاربر تند دارد.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

به علت تحریم های به وجود آمده برای ایران مردم ایران تنها می توانند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *