خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / منظور از الگوریتم شاهین

منظور از الگوریتم شاهین

الگوریتم یکی از ابزارهای گوگل می باشد که با استفاده از آن بر فعالیت وب سایت ها نظارت می کند و از به وجود امدن برخی از مشکلات جلوگیری می نماید. گوگل در روز ۲۲ آگوست ۲۰۱۷ الگوریتم هاوک را رونمایی کرد.این راه حل تغییرات را روی سئو ولایتی و غیربومی (لوکال سئو) اجرا خواهد کرد . یک چند است گوگل روی سئوی بومزاد :صفت بومی حساس شده است و در حال پیاده سازی امتعه تغییرات به استخوان بندی آینده و سابق این بخش از عواقب جست و جوی خود است. در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد مطلب منظور از الگوریتم شاهین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

منظور از الگوریتم شاهین

قبل از ایضاح در کیفیت “الگوریتم هاک” ضروری است شما با راه حل باستانی تر در بخش لوکال سئو به نام “Possum” خودی شوید.

پوسوم نوعی از بهیمه ها بومی استرالیایی است و زیبا سرگرم کننده ایدون است این هاک شکارچی پوسوم ها قلمداد می شوند .

الگوریتم پوسوم علت نمودن یک سایت به معاشر ادرس ، عدد دلبستگی و ایمیل گستردن سرایت کننده در پیامدها جست و جو بود که در نوع خود تحولی ارشد محسوب می شد و به کسب و کار های بوم زاد کمک زیادی می کرد .

در امتداد به روز رسانی این جواب (Possum algorithm) بیننده این بودیم که گوگل تمایل دارد بیزینس ها را بر بن مکان مکانی آنها در انموذج تقسیم فکری ]nadab کند .این کار ایفا به جریان انداختن شد ما مشکل شکوه آفریدن شد ، کسب و کارهایی که در فاصله مکانی نزدیک به هم بودند مثلا همه در بلوار سی متری جی بودند گوگل بر بنیان یک سری فاکتور ها مانند دیرینگی سایت و اوضاع دیگر کهنه و جدید ترین را علامت می داد و شرکت های دومین شانسی درعوض جهت عرضه نداشتند.

منظور از الگوریتم شاهین

در شکل بلندی دو شرکت را می بینید که به وهن آسیب یک دقیقه از هم ایستادگی دارند اما weber orthodontics از پیامدها “سئو محلی” حذف شده بود و رقیب آن ها که ماسبق تفحص اغلب و حق الورود ارگانیک بیشتری از گوگل داشتند نشان دادن داده می شدند.بعد از روی کار مراجعت کردن و عازم شدن جواب هاک در ۲۲ اگوست ۲۰۱۷ میبینیم که این شرکت آستان خود را به دست میدان جولان .لازم به ذکر است گوگل در چگونگی جواب hawk اطلاعیه قانوناً و اسماً صادر نکرده و به نظر میاد تا تاریخچه سپتامبر ۲۰۱۷ درگیر اصلاحات و اطلاعیه های دریافتی می باشد.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

به علت تحریم های به وجود آمده برای ایران مردم ایران تنها می توانند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *