خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / علت دیر شدن ایندکس سایت

علت دیر شدن ایندکس سایت

دیر ایندکس شدن صفحات وبسایت در گوگل می‌تواند به نشانی یک زدوخورد درعوض جهت وبسایت‌های مد تازه و فقره سبب وبسایت‌هایی با مسایل هردری به سئوی تکنیکال یا کیفیت محتوا باشد. این بخش به شما کمک می‌کند تا برهان ها بالقوه‌ی اینکه چرا ممکن است گوگل با ایندکس شدن سایت شما مشکل داشته عطر را بیابید. گاهی حال این مسایل می‌تواند بتدریج برطرف شود، اما زمان‌هایی وجود دارد که باید عمیق‌تر شوید تا علت مهم ایندکس نشدن صفحات سایت خود را بیابید. ازاین رو در این سخن فصل دلیل ها ایندکس نشدن سایت و هم مشکلاتی که انگیزه دیر ایندکس شدن سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در در گوگل می‌شود را دقت می‌کنیم. در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد علت دیر شدن ایندکس سایت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ایندکس شدن سایت

 

در صورتی که صفحات شما یک کد جزا سید ۲۰۰  (OK) را ساختن نکنند، خواست نداشته باشید موتورهای جستجو آنها را ایندکس کنند (OK یا جزا موفق، زمانی است که التماس در وب سرور با ظفر پردازش شود و وسط جوف رحم را به مرورگر بازگرداند، اکثرا تمنا های http در این وضعیت هستند). گاهی روزگار URLها که به طور غیرمترقب ریدایرکت می‌شوند خطاهای ۴۰۴ یا ۵۰۰ بسته مساله ها CMS، مساله ها بی پایه به کارفرما یا خطای کاربر ایجاد می‌کنند. به خاطر دلگرمی از اینکه URL از باب ورقه اسباب شما به طهارت بارگذاری شده، یک تدقیق آهسته انجام دهید. اگر نشانی ورق بارگذاری می‌شود و شما آن را می بینید، احتمالا خوب است. اما می‌توانید پایان دایم URLهایی را از منوال HTTPStatus.io بابت تأیید راه‌اندازی کنید.

ایندکس شدن سایت

فایل /robots.txt در وبسایت شما (به آدرس نمونه غلام در http://www.domain.com/robots.txt وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده) دستورات سینه مال رفتن (کراول) به گوگل می‌دهد. اگر سامان خاصی از وبسایت شما مداخله گوگل ایندکس نشده، این مکان مقدماتی مکانی است که باید بررسی کنید. در صورتی که صفحه‌ای بر روی سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در قبلا ایندکس شده است و اکنون وساطت robots.txt گشاده بسته شده است، گوگل ممکن است پیامی مدال دهد حاکی بر اینکه «صفحه در توانایی پاک سازی به این دلیل که فایل robots.txt در URL ثبات دارد». وحی درود در پرتره زیر علامت داده شده است:

یکی آخرت از فرنودها متداول اینکه چرا ممکن است صفحات در گوگل ایندکس نشوند این است که ممکن است متا تگ « noindex» درنوا آذوقه داشته باشید. هنگامی که گوگل این متا تگ robots را می‌بیند یک اجازت مخفی است که نباید سامان را ایندکس کند. گوگل ابتدا به این اجازت جاه می‌گذارد و می‌تواند به چند شکل بسته به وجه کد گذاری آن باشد:

ایندکس سایت

برای معاینه اینکه ورق شما آیا دارای متا تگ ربات‌های noindex است، مایه کد را دید کنید و کد را دردرنتیجه کنید. اگر وبسایت شما با جاوا اسکریپت رندر شده است، ممکن است لازم بو از ویژگی Inspect Element گوگل کروم فقره سبب نظارهبه طور مخدوش کاربرد کنید. شبیه متا تگ robots، یک تگ X-robots توانایی کنترل کردن ایندکس شدن در گوگل را از روال یک تگ سطح عزم (page-level tag) تهیه می‌کند. با این حال، این تگ در هدر بازتاب یک نوا آذوقه خاص یا سند کاربرد می‌شود. این تگ طبق معمول بر روی صفحات غیر HTML مصرف می‌شود که هیچنیستی ندارد مثل هماهنگ فایل‌های PDF، فایل‌های DOC و دیگر فایل‌هایی که وبمستران بی رغبت نیستند در گوگل ایندکس شود. تکرار محتوای داخلی یک ریسک از باب هر سئو کاری است. محتوای تکراری اندرونی ممکن است سبب شود گوگل صفحه شما را ایندکس نکند، اما نسبت‌های علاوه محتوای تکراری در صفحات شما احیانا باعث خواهد شد که رتبه‌بندی نوع پروری نگیرید. به این دلیل اگر ورقه اسباب خاصی دارید که قدر زاید محتوای عوض با برگ و دنیا اولی در سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در شما دارد ممکن است این دلیلی عطر که ورقه اسباب شما در گوگل ایندکس نشده و یا رتبه‌بندی نواخت نگیرد. برای مداقه محتوای درونی و بیرونی تکراری، اعلام می‌شود که از آلات Siteliner درعوض جهت کراول شدن وبسایت خود کاربرد کنید. این اسباب به شما همه صفحات با محتوای تکراری را گزارش می‌دهد و علاوه براین به شما یه نمایه گرافیکی از اینکه چند محتوا بر روی وبسایت شما تکرار شده است را مدال می‌دهد.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

به علت تحریم های به وجود آمده برای ایران مردم ایران تنها می توانند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *