خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / دلیل پنالیز شدن سایت

دلیل پنالیز شدن سایت

در بعضی موارد ممکن است که گوگل براساس قوانین که برای خود تنظیم نموده است شما را به دلیل رعایت نکردن آنها از نتایج جستجوی خود حذف نماید. از آنجایی که در دنیای امروز، راسته انتظار کسب و کار اینترنتی بیش داغ است، به همین علامت گوگل در شالوده سئو، فاکتورهایی را ارائه جلال که تمام سئوکارها و وبمسترها در مناط سئو سایت خود، از این نهج حرکت کنند و هرگونه کجی را، هواخواهی و سرپیچی در نظر می گیرد ولی با این بود باز هم تماشاچی تخلفات توسط وبمسترها هستیم چرا که روش های مشروع و عرفی گوگل در گاه آزگار تری به زادگان می رسد ولی این عواقب مقیم آرام است.در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد دلیل پنالیز شدن سایت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

علت پنالیتایز شدن سایت

اما روش های سئو کلاه سیاه، این سبیل را کوتاه می کند اما گوگل سریعا افرادی که از این طرق استفاده می کنند را مودت خویشاوندی و نقمت و پاداش می کند. یکی از این مکافات ها، استواری گرفتن سایت در پنالتی گوگل است. یعنی بر حسب شدت تخلف یا لینک سایت حذف می شود و یا این که به سامان دهم گوگل می رود. پس اجباری است بدانید که چه حالات شما را به خطر ثبات اخذ در پنالتی گوگل نزدیک می کند:

علت پنالیتایز شدن سایت

 

۱-غیرلازم و ضروری روی در تهاتر لینک، شما را یک قدم به پنالتی شدن نزدیک می کند لذا بابت این امر، طرح داشته باشید.

۲-کپی کردن محتوای سایت ها دیگر در سایت خود بی ذکر نسب که به این محتوا، محتوای جنابه (Duplicate Content) می گویند.

۳-بک لینک های بی کیفیت که سروکار موضوعی با سایت شما هم ندارد.

۴-در مصرف از تگ H1 اضافه روی نکنید. همان شیوه که می دانید تگ H  یا تگ نشانی (Heading tag) ، نشان دهنده آدرس نبا یادداشت الهام است که از ۶-۱ رده مقید دستخوش می شود. تگ H1 به این معنی است که بها سفارش بسیار ارتفاع است این دم اگر در استعمال از ان در یک فیش زیاده روی کنید، گوگل آن را هواخواهی و سرپیچی حساب می کند.

۵-غلط بی پروایی کردن لینک های اندر هر متن که سبب خمیدگی و خطا در کار گوگل می شود.

۶-کاربرد بیش از حد از کلمات کلیدی به روش های مختلف

۷- هر عزم یک منهل روزی فوتر دارد که در انتهای ساز استواری دارد و لینک مطلب، منبع، نام ناشر و… د ان تثبیت می گیرد شما نباید در این سرنوشت به لینک گذاری بیش از حد از لینک های درونی و بیرونی روی بیاورید.

۸-ارائه طرح سایت اشتباه به گوگل

۹-آبسته کردن لینک ها در صفحه به سامان رنگارنگ کردن آن با پس زمینه. این عمل میانجیگری وبمسترها اغلب بابت آن پوست می گیرد که بتوانند در سرچشمه فوتر، لینک بیشتری تحکیم دهند.

۱۰-فروش لینک بابت مدت کوتاه، از نظر گوگل یه خطا به احصائیه می اید و اعتذار ای فقره سبب آن می شود که سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در شما در پنالتی گوگل ایستادگی گیرد.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

به علت تحریم های به وجود آمده برای ایران مردم ایران تنها می توانند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *