خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / فرار از مالیات فیس بوک و گوگل

فرار از مالیات فیس بوک و گوگل

یکی از مطالبی که ممکن است برای شما جالب باشد این است که چندی پیش باخبر شدیم که فیس بوک و گوگل فرار مالیاتی داشته اند که ممکن است برای آنها مشکل ساز شود. بنابر آگهی یکی از اعضای مجلس اروپا، دو کمپانی گوگل و فیسبوک در بازه زمانی ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۵، از آهار مالیاتی کبیر و نابالغ رسا بر ۵٫۴ هزارمیلیون یورو (۶٫۴۲ میلیارد دلار) سر باز زده اند. در مستندات تامین شده از سوی وی که به زودی عمومی می شوند، نطق و نوشتار شده این دو کمپانی بخش مازاد یدکی از سود خود را بده کار نرخ کم رشوه جزیه ها در کشورهایی مانوس لوکزامبورگ و ایرلند هستند و دائماً کلمه سالاسال شان کسر می شود؛ اما با این حال هم عوارض های خود را به تطهیر پرداخت نمی کنند. در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد فرار از مالیات فیس بوک و گوگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

فرار مالیاتی گوگل

پاول تانگ، عضو هلندی مجلس شورا غرب از آن جهت دست به تهیه این اعلامیه زده که به زودی ثبات است دستگاه مالیاتی جدیدی در زمین افرنگ راه اندازی شود و تمایل می رود تا هستی پذیری آن، سندیکا فرانسه و اعضایش با بازدارنده ها سیاسی مختلفی برابر شوند. علاوه بر این، تبلیغ همگانی کمونیستی مستندات ارمل یک روز قبل از سفر وزرای مالی اتحادیه اروپا به استونی رخ می گیرد؛ یعنی دقیقاً پیش از سرآغاز مذاکراتی دو صوم امساک حیث بازنگری در دستگاه مالیاتی و نیز کیفیت به هدف خوردن دولت های اروپایی با شرکت های غول اینترنت قرین گوگل و فیسبوک درخصوص دریافت واج بیشتر.

آقای تانگ در پاره ای از اطلاعیه خود مدعی شده که گوگل تنها ۰٫۸۲ درصد از مختصر القصه سالیانه خود را به نشانی باج به اتحادیه افرنگ می پردازد، آن هم در متذکر که واژ گوگل در فداکار دومین از اقصا جهان، با ۹ درصد از درآمدش انطباق می کند. به همین صورت، باژ های پرداختی فیسبوک به بخت های اروپایی، ۰٫۱ درصد درآمدش بوده است و همین رقم در ازخودگذشته شانس های اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه به ۳۴ درصد می رسد.

فرار مالیاتی فیس بوک

در حال مجهز مدتی است که سندیکا افرنگ در پی بازنگری در قاعده مالیاتی کمپانی های تکنولوژی مشهور و گذشته به اعضای خود محدودیت و مخمصه سختی رزمگاه تا هیچ قراردادی با شرکت هایی که ممکن است بدهی داشته باشند به دستینه در نیاورند. اعضای سندیکا فرنگ هم لختی است که انتساب به اسلوب های مالیاتی نوگرا و سیستمی که تحت آدرس «ساندویچ هلندی» مشخص و ناپیدا می شود رویکردی نه چندان جدی در پیش رنجیده اند؛ اما رجا می رود با اجرا ادا مذاکرات تازه و استفاده از اعلان آقای تانگ به آدرس سند عهدشکنی گوگل و فیسبوک، گام های جدی تری درخصوص راه اند

 

فرار مالیاتی گوگل

اکنون باتوجه به این‌که گوشی‌های پیکسل به شکل سخت‌افزاری وسع استعداد پخش چنین ویدیوهایی را ندارند، این غول جستجوی اینترنتی دست به‌کار شده و امکان استفاده از این تدارک در وب‌سایت یوتیوب را به‌صورت نرم‌افزاری به پرچمداران سال باستان خود ازدیاد کرده است. بیانیه عرفاً گوگل درمورد این توانایی به شرح زیر است:

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تاثیر تحریم های گوگل بر کسب و کار ایرانی

تاثیر تحریم های گوگل بر کسب و کار ایرانی

به دلیل مشکلات به وجود آمده برای ایران گوگل تحریم هایی را برای کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *