خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / چگونه در سایت ورد پرسی افزونه نصب نماییم

چگونه در سایت ورد پرسی افزونه نصب نماییم

برخی از موارد هستند که کار شما را در زمان استفاده از وردپرس بسیار آسانتر می کند این موارد پلاگین ها و افزونه ها می باشند که کار شما را راحت تر می کنند. قبل از اینکه در حال افزونه سئو وردپرس مکالمه سخن گفتن کنیم شاید کاربری نداند که وردپرس چیست باید گفت یک سی ام اس  یا مدیریت محتوای رایگان است که اپن سورس می ریح که با افرونه ها یا پلاگین های غزارت که دارد وضع جنبه تو ملاحظه وبمسترها ثبات گرفت و به جانانه ترین رهبری وسط جوف رحم تطور شد.اما حیث بهترین استعمال نیاز بی نوایی به نصب پلاگین های مختلفی مثل هماهنگ پلاگین های سئو داریم تا در موتورهای جست و جو  بهتر دیده شویم و معاینه بررسی بیشتری را گسیل سایت خود کنیم. در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد مطلب چگونه در سایت ورد پرسی افزونه نصب نماییم بیشنر صحبت خواهیم کرد.

چگونه در سایت ورد پرسی افزونه نصب نماییم

افزونه سئو

خب بریم استعلام افزونه محبوب و کامل سئو وردپرس که با اسم yoast نهان می شود اما واقعا چرا به نشانی کامل ترین افرونه سئو مشخص و ناپیدا میشود ؟ افزونه سئو وردپرس به صورت خودکار و بدون افتادن به زحمتی نمونه سایت شما یا سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در مپ را ساختن میکند. مجانی است مسلماً سرنوشت های پریمیوم نیز دارد.
خود را با اخرین الگوریتم های گوگل به روز رسانی میکند که بیش مهم می باشد.
به روز رسانی منظم
تقویت فعال
فایل ربات تکست سایت را تصحیح میکند.
سئو کلمات کلیدی و متادیسکریپشن یا باز توضیحات صفحات
گرفتن شهادت نامه موتورهای جست و جو معتاد خواهر شبیه گوگل بینگ
افزونه سئو وردپرس جزء دلبر ترین های مخرن پلاگین وردپرس می ریح که عکس زیر آرم دهنده این امر میباشد.

خب بریم گزینه های را بررسی کنیم  :

ابتدا افرونه را نصب کنید بعد از نصب سمت ناصواب و حق گزینه برجسته که به نام سئو نمودن داده می شود را میبینید موس را روی آن استقرار دهید میبینید که گزینه های عمومی نشانی ها و متاها و مدنی جمعی و مدل های سایت در را میبینید که بسیار مهم هستند.

Image result for WordPress Plugin
عمومی : در این گزینه  چیز خاصی دید نمیشود یک تور فقره سبب اشنای با افرونه  و نمودن اخرین تغیرات رونوشت امروزین آلامد و برگرداندن همه تنظیمات به مورد پیشفرض آگاهی می شود.اطلاعات شرکت : دربردارنده نام وب سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در و نام تالی میباشد.گوگل همین مفروضات و مجهولات را درخصوص کاربران خود در عواقب نشان میدهد.گزینه شخص یا شرکت که طبق تمجید خود افرونه این دانسته ها به نشانی داه‌های متا در سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در شما نمودن داده خواهند شد. که هدف نشان دادن در نگار مفروضات و مجهولات گوگل (Google’s Knowledge Graph) می‌باشد.

ابزار های وبمسترتولز: شما می‌توانید از جعبه‌های زیر درخصوص اثبات ابزارهای وبمستر سرویس‌های متنوع استعمال کنید. اگر هم از قبل مدلل و نفی شده است، حاجتمند به داخل کردن مکرر آنها پاک سازی در سرآغاز همین بخش سئو تاکید کردیم که از مزایای همین افرونه است.روی هر گزینه کلیک کنید و تایدیه سایت خود را در یافت کنید.

نکته ۱ : همگامی که افزونه تند می شود زیر ادیتور باکس مخصوص پلاگین را نگرش باصره میکنید که در بخش Snippet Editor  با کلیک روی سرچشمه های یکسان میتوانید عتوان لینک سفارش و متا دیسکریپشن یا تشریح مطلب را تصحیح کنید.

نکته ۲ : افزونه سئو وردپرس به اندازه کلمات مقاله ها سخنان واکنش جالبی نشان میدهد اگر مقدار آن ها کم ریح شما چلچراغ سبز را ازپایه قبض نخواهید کرد حتی اگر نکات منتخب بهترین سازی را کامل اعزاز کنید.

نکته ۳ : استعمال از چند افزونه سئو به هیچ وجه موعظه نمیشود البته کسانی که این حرف را میزنند مع التاسف و خوشبختانه نسب به عملکرد این افزونه ها اگاهی کافی ندارند.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

به علت تحریم های به وجود آمده برای ایران مردم ایران تنها می توانند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *