خانه / بازاریابی / اصول و مفاهیم بازاریابی / تبلیغات گوگل با استفاده از youtube red

تبلیغات گوگل با استفاده از youtube red

گوگل برای اینکه بتواند در فضای خود تبلیغات مورد نظر خود را ارائه دهد از شبکه های اجتماعی همچون یوتیوب استفاده می کند که مورد استقبال بیشتری قرار گیرد. اوایل این هفته، گزارشی ترویج شده بود داستان گو بر اینکه شرکت گوگل احتمالا در سرویس اختصاص ‌‌Youtube Red تبلیغات نشان دادن دهد و به ارائه بگذارد. پلتفرم Youtube Red‌ جزو سرویس‌های خصوصیت گوگل محسوب می‌شود که به کاربران این سروس خدمت ها بی تبلیغات ارائه می‌دهد. گوگل دو سال پیش «یوتیوب رد» (YouTube Red) را آشنا کردن کرد، سرو ویدیو نوگرا که به ازای ۹٫۹۹ دلار در ماه ویدیوهای کاملا بی تبلیغات نشان دادن می‌دهد. در ادامه در اصول و مفاهیم بازاریابی در مورد تبلیغات گوگل با استفاده از youtube red بیشنر صحبت خواهیم کرد.

تبلیغات گوگل

پیش از تداول خبر ارائه تبلیغات در سروس Youtube Red، این سرو نه تنها بی نوا از بود، بلکه به کاربران این امکان را می‌دهد که ویدیوها و آهنگ‌ها را با دستگاه‌های موبایل‌شان تهیه کنند تا بتوانند آنها را آفلاین ببینند. افزایش بر این، بین کاربرد از دومین برنامه‌ها، ویدیو در پس‌زمینه پخش خواهد شد. هزینه‌ی ۹٫۹۹ دلاری دربرگیرنده استفاده‌ی مفتی و غیررایگان از سرویس رامش گوگل پلی هم می‌شود که یک تفوق به سرشماری می‌رود زیرا سرویس‌های رامش طبق معمول به گوشه گیری ۹٫۹۹ دلار در ماه هزینه‌ دارند. علاوه براین کسانی که از باب اشتراک سرو فراغت گوگل پلی ثبت‌نام می‌کنند، پسین حاجتمند ندارند که از باب استعمال از «یوتیوب رد» مبلغی بپردازند.

غول دنیای اینترنت (شرکت گوگل) در آهنگ نوپرست خود می‌خواهد از مرآت آیین سرو و پلتفرم Youtube Red که یک سرویس اختصاص از باب کاربران VIP محسوب می‌شود، مبادرت به تبلیغات کند. این مایه می‌تواند بعد‌ها از باب شرکت گوگل زیان ‌آور شمیم و به همین علت وفور و کمی از کاربران Premium (ویژه) خود را از دست بدهد. شکایت اول درمورد ترویج هوشیاری در سرویس Youtube Red از طرف ملت کوچکی به نام Peeved که از کاربران اختصاص و VIP سرو Youtube Red لحاظ می‌شوند، بشره گرفت. این گروه در شبکه مدنی جمعی Reddit از غرض متجدد گوگل بروز سرگرانی کردند. در مقابل، یک وارث از شرکت یوتیوب به تاپیک ساختن شده میانجیگری خلق Peeved در شبکه مدنی جمعی Reddit ثواب داده و افشا کرده است که آگهی‌های چگونگی بحث در یک فرمت دیگری به آدرس تبلیغات دست نوشته به نشان دادن گذاشته شده‌اند که این نوع از تبلیغات اجازت شیوع در این سرو و پلتفرم را دارند.

تبلیغات گوگل

ازحیث دلبستگی شما با یوتیوب متشکریم من قطعا می توانم نگرانی شما را درک کنم، زیرا عضویت در سرویس یوتیوب رد (Youtube Red) یک امتحان تخصیص و نامستور و پوشیده از هرگونه تداول را در یوتیوب درخصوص کاربر فراهم می‌کند. من این زمینه را به خاطر شما مبرهن می کنم.

با سروس یوتیوب قرمز، شما نباید آگهی‌های تبلیغاتی iBanner، آگهی‌های تصویری، آگهی‌های رولی و آگهی‌هایی که را قبل از شروع ویدیو (معمولا ۳۰ ثانیه‌ای هستند و بعد از ۵ ثانیه Skip می‌شوند) پخش می‌شوند را دید کنید. این مشتمل تبلیغات قبل و طول یک ویدیو، و بازهم تبلیغات بنر، تبلیغات سوال و تبلیغات پرونده ویدئویی نیز است. جان نثار از تبلیغات نیستی دارند که توسط پروردگار و ایجاد‌کننده ویدیو و یا محتوای رسانه‌ای نمایش می‌شوند که وساطت YouTube کنترل نمی‌شوند. ویدیوهای عاری از هرگونه پاشیدن در همه دستگاهها و قاعده عاملهایی که با تتبع YouTube هماهنگ هستند، از همه تلویزیونهای کودن / کنسولهای ملعبه تفریح و برنامههای YouTube، YouTube Music، YouTube Gaming و YouTube Kids، حیات دارند و کاربران می‌توانند این ویدیو‌ها را بری داشتن تبلیغی مشاهده کنند. فرمت تبلیغاتی print ad جزو فرمت‌های تبلیغاتی هستند که شفاعت سرویس Youtube Red پشتیبانی نمی‌شوند.

youtube red

پس از نمایش جزییات از طرف مباشر تایید مشتری، گوگل و Youtube Red به این پاسخ واکنش‌هایی را نشان‌ دادند. گوگل به آشکارایی در جزئیات عضویت خود ایجاز کرده است که این داده ها کاملا حلال نیست، بلکه یک سوء مرافقت در این شرکت است. در واقع، هیچ تبلیغی نباید در YouTube Red محرز شود. یک ناظر از تیم مدافعه YouTube و Google Play با کاربر Reddit یعنی مارک لیدرباخ (کسی که درعوض جهت ازلی بار پتواز خلیفه طرفداری برجیس را به اشتراک گذاشته است) پیوستگی رنجیده است تا سو درک متقابل سازگاری ساختن شده را برطرف کرده و اعلام کند نماینده مدافعه مشتری Youtube دانسته ها کژی را ارائه داده است.

بلافاصله پس از رابطه تماشاچی تیم حفظ YouTube و Google Play با لیدرباخ، این کاربر تاپیک خود را با گفته‌های مبصر و شنونده به رور رسانی کرد: خداوند تیم محافظت YouTube و Google Play می‌گوید: به من وقوف بینش داده شد که یک عضو از تیم ما اطلاعاتی را درباره ویژگی‌های YouTube Red و تبلیغاتی که توانمندی عرضه دارند را به شما نشان دادن داده است. اعضای YouTube Red باید هیچ تبلیغی را نظاره نکنند و تصویری که نمودن کرده‌اید یک هوشیاری را آرم می دهد که باید با سرویس Youtube Red کاملا عبارت سربالایی عرشه باز شود. من صمیمانه درخصوص سوء مرافقت بعدی پوزش می کنم. خبر خوب این است که مهندسان ما بر این باورند که مبحث ملودی اصلی عمده را شناسایی کرده اند و به زودی مشکل منتفی از میان رفته خواهد شد. اگر شما باز هم پراکندن یا تبلیغاتی را در این سرویس مشاهده کردید لطفا ما را در رونق بگذارید تا در سریعترین حرارت ممکن رابطه به مسدود‌سازی گستردن یا تبلیغات بعد طبیعت نظر رفتار کنیم. حکماً مهندسان شرکت گوگل و Youtube Red این فصل بوجود آمده را در اسرع وقت حل می‌کنند.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

مردم ایران به چه میزان به خدمات گوگل دسترسی دارند

به علت تحریم های به وجود آمده برای ایران مردم ایران تنها می توانند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *