خانه / بازاریابی / ناگفته های بازاریابی

ناگفته های بازاریابی

برای اینکه بتوانید در مورد کسب و کار خود به موفقیت بیشتری دست یابید باید حتما از اصول بازاریابی در کسب و کار خود بهره بگیرید تا بتوانید سریع تر به موفقیت و هدف خود نزدیک شوید برای همین منظور قصد داریم که شما را در این راستا کمک بیشتری نماییم. در ادامه در مورد ناگفته های بازاریابی در مجله ایده پردازی آشنا خواهیم کرد.

استفاده از لینکداین

شبکه های اجتماعی کمی ازدحام شده اند. اگر افرادی را دنبال کنید که محتوای با روشن و سودبخش به اشتراک می گذارند می توانید از دید پیام های غیر ضروری نهی کنید.مایک آلتون، فرهیخته سایتی در حالت شبکه های اجتماعی، می گوید: «بهترین سفارش من بابت اعضای لینکداین این است که در اختیار افرادی که دنبال می کنید دقت کنید. در مصرف از این شبکه باید زیاد ملاحظه کار باشید.»
در لینکداین، بالعکس فیس بوک، کسانی را دنبال کنید که نمی شناسید تا مناسبات این می شوید، به جای دیدن پست های تکراری که احتمالا در فیس بوک دیده اید، یک مبادله اطلاعاتی پر ثمر وجود خواهد داشت که همیشه بابت رویت آن امید خواهید داشت.


رزومه‌های زمانی

این نوع رزومه‌ها براساس ترتیب تاریخ آخرین و مهم‌ترین سمت شغلی تنظیم می‌شود. به‌عبارت دیگر در ضمن تحریر باید دقت کنید تا عناوین و سمت‌های شغلی را به ترتیب از آخر ( بالاترین و آخرین مقیاس شغلی) به اول بنویسید. این پیکره رزومه‌نویسی، از اتلاف وقت جلوگیری می‌کند و به مالک اجازه می‌دهد تا در کمترین زمان، بهترین گزینه را اختیار کند. افرادی که سابقه ها شغلی بهتری دارند، این نوع سبک را اختیار می‌کنند.


مطلب را به یادماندنی کنید.

مطلب فراگیری شما در آن ارائه‌ی بازاریابی باید به خوبی درک شود. یکی از کامل ترین راه‌های یک تأثیرگذاری مناسب مصرف از روش “داستان‌گویی” است. داستان‌های کوتاه درباره‌ی اینکه شما چطور این کسب و کار را سرآغاز کردید و یا درباره‌ی فردی که می‌دانید این سفارش آموزشی را فراگرفته یا از این نوبت یا فعالیت ها استعمال کرده مکالمه کنید.


هم‌چنین، می‌توانید درباره‌ی اینکه چطور یکی از افراد مشهور  یا دوست یا حتی مارکی مشهور از آن‌چه شما تعلم می‌دهید یا محصولی که می‌فروشید یا کارها عرضه شده شما نصیب برده‌است نمونه بزنید. این داستان‌های کوچک برای کمک به عرضه آن‌چه شما می‌خواهید به مخاطبتان انتقال دهید، بزرگی دارد.


ما به او تعدادی مهارت ساده، که در این برنامه آموزشی به شما ارائه خواهم داد، آموختیم و حالا او به خاطر رانندگی دلهره دارد. به علاوه، او متکی به نفس کافی راجع به رساندن برادرش به کلاس بیسبال را پیدا کرده و همسر من دیگر احتیاجی به رانندگی مرتب تا کلاس بیسبال پسرم را ندارد.” این داستان آسان مقداری غم انگیز همراه با تمایلات انسانی را در خود خواهد داشت.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

ویدئو مارکتینگ یکی از مهم ترین مواردی است که باید در مورد بازایابی محتوایی بدانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *