خانه / بازاریابی / ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

ویدئو مارکتینگ یکی از مهم ترین مواردی است که باید در مورد بازایابی محتوایی بدانید که در این زمینه اطلاعات کافی باشد تا بتوانید در حیطه ی بازاریابی خود موفق تر عمل کنید به همین خاطر می توانید از ویدئو مارکتینگ برای کار بازاریابی خود استفاده کنید.در ادامه با ما در مقاله ی ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید همراه باشید

ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

اگر از شما بخواهند بزرگ‌ترین خودرو جستجوی جهان را نام ببرید در جواب چه پاسخی می‌دهید؟ مطمئنا بدون ذره‌ای تأمل می‌گویید: «گوگل». اما اگر از شما بخواهند رستاخیز سواری جستجوی بزرگ دنیا را نام ببرید چه می‌گویید؟ شاید نام بردن از سایت تخصصی محتوای ویدئویی دور از ذهن باشد؛ اما پاسخ صحیح «یوتیوب» است. یوتیوب حقوق ۱.۵ میلیارد کاربر آنلاین دارد و تنها محلی برای تماشای ویدئوهای طنز نیست؛ بلکه منبعی برای پاسخ به سؤالات کاربران است.

روزانه یک میلیارد ساعت ویدئوهای یوتیوب در ناپاک جهان دیده می‌شود و تحقیقات Cisco نشان داده است تا سال ۲۰۲۱ حدود ۸۲ درصد حجم اینترنت ویدئو خواهد بود. تمام بازاریابان معتقدند ویدئو نقش مهمی در آینده‌ی بازاریابی ایفا خواهد کرد. سؤال این است که کسب‌وکار شما چگونه از مزایای ویدئو مارکتینگ بهره‌مند خواهد شد؟ یوتیوب فرصت مناسبی برای بازاریابی ویدئویی برندها روبراه کرده است اما چگونه باید از آن کاربرد کرد؟ چهار ایده‌ای که در ادامه‌ی این مقاله‌ی زومیت دقت می‌کنیم به ساختن ویدئوهای جالب، خلاق و درگیرکننده کمک می‌کنند.
راه حلی برای حل مشکلات نشان دادن دهید

ویدئوها پلت‌فرم مناسبی برای پاسخ دادن به سؤالات هستند. سؤال‌های مشترک مشتری‌های برند و بازهم سؤال‌هایی را که عار ملایمت می‌کشند بپرسند در نظر بگیرید. به‌عنوان مثال یک مطعم می‌تواند ویدئویی در مورد آداب نوال دادن به کارمندان رستوران تهیه و آپلود کند. یک طراح گوهرها می‌تواند ویدئویی در مورد نحوه‌ی مبادله باتری ساعت در بندگی عموم قرار دهد. یک پیمانکار می‌تواند نحوه‌ی اندازه‌گیری پیمایش اتاق را در یک ویدئو تحصیل دهد. این ویدئوهای نحوه‌ی اجرا کار برای ارائه در جلسات مهم شرکت مفت نیستند بلکه شرکت را به‌عنوان منبع خوبی از معلومات مفید به کاربر آشنا کردن می‌کنند.

ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

تفاوت‌ها را نشان دهید

نشان دادن توفیر محصولات یکی دیگر از ایده‌های جالبی است که برای ایجاد ویدئو مورد استفاده قرار می‌گیرد. در یک ویدئو تجهیزات کاربرد از هر بار برند و جزئیات کار با آن را برای کاربر روشنگری بدهید. این ویدئوها کمک می‌کنند برجیس راحت‌تر بین برگزینی محصولات خواست بگیرد و از خرید خود راضی باشد.

نحوه‌ی انتخاب

گاهی عهد احوال محصولات تبلیغ‌شده در یوتیوب علاوه مبهم هستند. ویدئوهایی درست کنید و در آن‌ها بگویید ضمن خرید چه معیارهایی باید مورد توجه قرار بگیرند. ویژگی‌های کلیدی محصول، حدود قیمت و سؤال‌هایی را که باید از متعامدمتعامل پرسیده شود، به‌طور کامل بیان کنید.

نحوه‌ی کار با محصول خود را توضیح دهید

تبلیغ ویدئویی میوه بنه باعث می‌شود مشتری نسبت به خرید وهله بر مصمم شود یا آن را برای شروع و انتها کنار بگذارد. به‌عنوان مثال در یک ویدئو به مخاطبان نشان دهید نصب و مصرف از محصولی که تشکیل کرده‌اید تا چه مقیاس آسان است. در این ویدئوها روی نمودن ویژگی‌های اصلی تمرکز کنید؛ اما ویژگی‌های جانبی و فرعی را نیز به طور کامل تشریح دهید. نشان دادن میان‌برهای نرم‌افزار و جیب مخفی لباس نمونه‌هایی از ویژگی‌های فرعی مرحله هستند.

ویدیو مارکتینگ را بیشتر بشناسید

آینده‌ی بازاریابی در ایجاد محتوای ویدئویی است

با نقصان کردن ویدئو به لشکرکشی بازاریابی، کسب‌وکار شما نیز بخشی از ترافیک حجیم یوتیوب یا دیگر سرویس‌دهنده‌ها را به خود اختصاص خواهد داد. مراتب حضور مشتری در هر مره از کسب‌وکار را در نظر بگیرید و برای هر مره محتوای ویدئویی ابداع کنید. بعد از بسامان شدن چند ویدئو، آن‌ها را به اشتراک بگذارید و برای بالا بردن پیمانه بیننده‌ها تلاش کنید. از ویدئوهای نوآورانه برای پاسخ به سؤال‌ها و معرفی آپدیت‌های مرتبه مصرف کنید. برای هر ویدئو مبادرت به عمل مناسبی در نظر بگیرید، توضیحات متنی کم قیمت تهیه کنید و نقش بندانگشتی (Thumbnail) مناسبی برای نمایش محتوای ویدئو تهیه کنید.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

انتخاب رنگ مناسب برای کمپین بازاریابی

انتخاب رنگ مناسب برای کمپین بازاریابی

تحقیقات نشان داده است گزینش رنگ کم قیمت در محیط کار روی خلق‌وخو و میزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *