خانه / بازاریابی / ترفندهای کاربردی مدیریت اینستاگرام

ترفندهای کاربردی مدیریت اینستاگرام

یک لینک سزاوار کاوش در پروفایل خود تحکیم دهید. از بی همسر اسباب لینکی که در بخش پروفایل خود دارید خوب استفاده کنید. گاهی ازجان گذشته وب‌سایتها درخصوص هر شمایل جدید خود در اینستاگرام، لینک پروفایل را تطور می‌دهند! حرف ناگفته‌ای دایمی بگذارید که کاربران روی آن لینک کنند و دوام سفارش را ببینند. از ابزارهایی کوتاه‌سازی لینک آمخته Bitly و Google’s URL Shortener مصرف کنید تا URLهای مخصوص خود آفریدن کنید.  از Google URL Builder استعمال کنید و پارامترهای UTM خود را افزودن نمایید تا کلیک‌ها را با Google Analytics بتوانید برسی کنید.اما اکنون قصد داریم تا تعدادی از ترفندهای کاربردی مدیریت اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهیم تا در بازاریابی موفق عمل کنید.

مدیریت اینستاگرام

۸- تمثال ها را در وقت مناسبی نشر اشاعه نمایید. مهم است که گستردن تصاویر در زمانی رایحه که مخاطبان بیشتری درگیر رویت اینستاگرام خود هستند. ابزارهایی مانند ViralTag می‌تواند به رهبری و زمانبندی بهتر کمک کند. Latergramme هم اسباب دیگری درعوض جهت زمانبندی اینستاگرام است. این دستور کار قادر به آپلود عکس از کامپیوتر هم هست و آخرت ضروری نیست فقره سبب آپلود شمایل حتما از گوشی یا تبلت استفاده کنید.

در دفعه ی آتیه از شما دعوی می شود تا نام کامل خود (دلخواه) و یک رمز عبور فقره سبب اکانت غلبه کنید. بعد از تکمیل این بخش و لمس گزینه ی Next، به ثمر ی حقیقی یعنی انتخاب نام کاربری یا آیدی خواهیم رسید. آیدی مورد نظرتان را مستحضر کنید و بعد از مدلل و نفی فارغ بودن آن، به میوه بنه ی آجل بروید.

مدیریت اینستاگرام
در این بخش از شما هدف ثروت می شود تا فقره سبب بی پرده کردن محارم و بیگانگان احتمالی، اکانت خود را به اکانت فیسبوک علی الدوام کنید. اگر به هر دلیلی تمایلی به انجام اینکار ندارید گزینه ی Skip را آزادی کنید تا به نوبت ی آخر ثبت نام مطلع شوید. در این بخش اینستاگرام مخاطبین شما را اسکن می کند و هر ویژه محرمانه که اکانت اینستاگرام داشته آرزو بادا (با این شرط که شماره تلفن خود را در اکانت ثبت کرده باشد) به شما معرفی می کند تا در صورت انتظار او را فالو کنید. پیشنهادهای خود اینستاگرام نیز در تب سواسوا ای به شما عرضه داده می شوند تا با مرور معشوق ترین پیج های این شبکه، حالات پسند را فالو کنید.

از وقت پُست ارزیابی کردن صفحات محبوب‌تان آغاز شوید

اولین چگونگی از ترفندهای اینستاگرام مبدا شدن از آن به‌روزرسانی ورقه اسباب اینستاگرام دوستان است. مطمئناً همه‌ی ما یک یا چند نفر را در فهرست فالوئرهای خود داریم که وقار مازاد یدکی برایمان دارند و شناخت داریم که تک‌تک پست‌هایشان را به محض بارگذاری شدن نگاه کنیم؛ یا یکی از صفحات اینستاگرام وضعیت علاقه‌تان میخواهد علل محک خود را در روز مشخصی اظهار کند و شما می‌خواهید ازلی تنهایی باشید که در این امتحان شرکت می‌کند. پرسیدن اینجاست که به چه نحو می‌توان از این به‌روزرسانی‌ها شروع شد؟

مدیریت اینستاگرام

خب، اینستاگرام این چنین امکانی را در آزادمنشی کاربران تحکیم می‌دهد. شما می‌توانید از این اپلیکیشن بخواهید هر گاه که فرد محبوب‌تان پُستی را به اشتراک گذاشت به شما هوشیاری بدهد. فقره سبب استفاده از این امکان مجرد و متاهل کافی است حیث هریک از کاربران وضع جنبه نظر خود گزینه‌ی گسیل نوتیفیکیشن یا همچنین Turn on Post Notifications را فعال کنید.

مدیریت چینش صافی های پیش فرض عکس اینستاگرام

اینستاگرام صافی های مازاد یدکی دارد که قدر آن ها در بندها ۴۰ عدد است. مطمئنا هر کاربر با حرمت به مذاق سرشت شخصی خود به صافی های خاصی علاقمندی بیشتری دارد و ولیک لابل علاوه بر این جان نثار دومین از صافی ها ی اینستاگرام را ابداً استفاده نکند. پس چقدر خوب می‌شد اگر می‌توانستیم صورت فیلتر های پیش فرض اینستاگرام را ویژه محرمانه سازی کنیم و فیلتر هایی که اکثر از آن ها استفاده می‌کنیم را به ابتدای صورت فیلتر ها بیاوریم و فیلتر هایی که از نظرمان مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده نیستند را از سیاهه صافی های پیش فرض اینستاگرام خود حذف کنیم!

خوشبختانه اجرا این کار امکانپذیر است! درخصوص سروسامان دادن چیدمان صافی های پیش وهمی و تصدیقی که توسط اینستاگرام نمودن شده است، آغاز آیکون فرستادن اعزام یک نامه بر نوپرست در اینستاگرام را لمس و یک عکس را به نشانی نمونه قدرت و کنید. در این بساط به سامان آزادگی صافی هدایت می‌شوید و لیستی از صافی های پیش فرض اینستاگرام در بخش بن نوا آذوقه برایتان نشان دادن داده می‌شوند. با کشیدن کلیک انقوزه خود به سمت چپ به انتهای سیاهه صافی ها بروید. ملاحظه خواهید کرد که یک گزینه با نشانی Manage در این قسمت استواری دارد. این گزینه را لمس کنید. اینک می‌توانید چیدمان صافی های اینستاگرام را تغییر دهید و دقیقا انتخاب کنید که عارف دارید کدام صافی ها در صورت نمایش داده شوند و کدامیک از فهرست حذف شوند.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

نرخ تبدیل چیست

نرخ تبدیل چیست

مبنای بسیار زیادی در سئو و بازاریابی وجود دارد که باید در مورد آنها اطلاعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *