خانه / بازاریابی / شناسایی پتانسیل های بازاریابی جدید برای بانک قرض الحسنه مهر

شناسایی پتانسیل های بازاریابی جدید برای بانک قرض الحسنه مهر

یکی از مسائلی که بیشتر سازمان ها به آن نیاز دارند بحث بازاریابی می باشد که باید برای فروش بیشتر در سازمان مربوطه به آن اهمیت داده شود. برای همین منظور بانک قرض الحسنه مهر قصد دارد که نیروهای کار جدیدی را برای بازاریابی خود در نظر بگیرد. عیسی امامی در این جلسه، که یوسف نجدی مدیر امور استان ها و عدالتی مدیر شعب خراسان رضوی نیز در آن حضور داشتند، بیان داشت: استفاده از شیوه های نوین بازاریابی نقش بسزایی در جذب بازارهای جدید و تقویت همکاری با سازمان ها، نهاد ها و شرکت های خصوصی و دولتی دارد. در ادامه در مطلب بازاریابی در مورد شناسایی پتانسیل های بازاریابی جدید برای بانک قرض الحسنه مهر بیشتر صحبت خواهیم کرد.
وی پیشرفت و رسیدن به اهداف بانک بر اساس سیاست های ابلاغی را در سایه ی همکاری و تلاش کارکنان امکان پذیر دانست و حضور در جوار بارگاه ملکوتی رضوی را برای همکاران این استان امتیازی معنوی و انگیزه بخش قلمداد کرد.

شناسایی پتانسیل های بازاریابی جدید برای بانک قرض الحسنه مهر
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به تکریم مشتریان، تسهیل در ارائه خدمات و قداست مسئولیت های اجتماعی این بانک تاکید نمود و اظهار داشت: این بانک با هدف دستگیری از نیازمندان و رفع محرومیت های مالی اقشار متوسط و ضعیف جامعه ایجاد شده است و خدمت به مردم در این مجموعه عبادت محسوب می شود.
عیسی امامی افزود: ما باید با شرایط پرداخت آسان در تسهیلات قرض الحسنه به دنبال خدمت رسانی به مردم باشیم و با برخورداری از اصول حرفه ای بانکداری، تعاملی شایسته با مشتریان و مراجعین برقرار نماییم.
وی با اشاره به نقش نوآوری و خلاقیت در ایجاد فضای رقابتی بیان داشت: ابتکار در عمل، نوآوری و خلاقیت در تولید و ارائه خدمات نوین، کمک می کند تا در فضای رقابتی با سرعت بیشتری به اهداف و سیاست های تدوین شده دست یابیم.

شناسایی پتانسیل های بازاریابی جدید برای بانک قرض الحسنه مهر
در ادامه، نجدی مدیر امور استانها نیز تلاش و همت کارکنان در اجرای دستورالعمل ها، آگاهی از طرح ها و پاسخ مناسب به مشتریان را مورد تاکید قرارداد و اجرای کامل و بی قید و شرط تفاهم نامه هایی که در سطح کشور به صورت سراسری منعقد می گردد و لازم است تا دیگر استان ها در آن همکاری مناسبی داشته باشند را خواستار شد.
شایان ذکر است، در این جلسه، عدالتی مدیر شعب استان خراسان رضوی نیز گزارشی از عملکرد شعب استان در حوزه های جذب منابع، کنترل مصارف و اقدامات انجام شده در خصوص وصول مطالبات ارائه نمود.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

نرخ تبدیل چیست

نرخ تبدیل چیست

مبنای بسیار زیادی در سئو و بازاریابی وجود دارد که باید در مورد آنها اطلاعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *