خانه / منابع انسانی / کسب و کار اینترنتی خانگی

کسب و کار اینترنتی خانگی

امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی کسب و کارهای متعددی با استفاده از این بستر در حال فعالیت هستند؛ حال آنکه شمار زیادی از آنها کسب و کار اینترنتی خانگی هستند! اما مدیریت یک کسب و کار خانگی چگونه بوده و چه تفاوت هایی با کسب و کارهایی که دفتر یا اداره مشخصی دارند، دارد؟ اگر ما هم بخوایم یک کسب و کار اینترنتی خانگی داشته باشیم، باید چه کارهایی انجام دهیم؟

کسب و کار اینترنتی خانگی

اگرشما با اینترنت شناخت مختصری دارید پس مانعی برای راه اندازی سوداگری خانگی خود را در اینترنت وجود ندارد. در اینترنت منبع ها زاید وجود دارد که شما می توانید از پژوهش ها آنها در مناسبت با راه اندازی بازرگانی منسوب ومربوط به خانه خود کاربرد کنید و ایضاً شرکتهای زاید هستند که اگر شما به آنها بپیوندید حاضرند فعالیت ها زیادی به شما نشان دادن دهند.

در ایدون برای صرفه جویی در زمان و مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه به جمع آوری پنج راه حل و ایده آسان برای شروع تجارت خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری آراسته ایم.

کسب و کار اینترنتی خانگی

مشخص نمودن ساعات کاری

تصمیم بگیرید که چه مرتبت زمان می توانید برای دادوستد خانگی خود ویژه تعلق دهید , با خودتان صادق باشید .تعداد اضافی از صاحبان بازرگانی هیچ وقت در کارشان موفق نمی شوند چون حاضر نیستند برای کارشان وقت صرف کنند. اگر شما یک کار تمام وقت دارید و نیز قصد دارید به کار قبلی خود دوام دهید پس باید استاندارد زمان آزاد خود را برای پرداختن به کار جدید گزینش کنید.

آیا می توانید دست کم چند ساعت در روز یا شاید هفته به این کار ویژه تعلق دهید . هنگامی که زمان خود را معین کردید سعی کنید پایان دایم این پایگاه زمان را به کارتان اختصاص بدهید و در آن کوتاهی نکنید . با سوداگری خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری خود مثل یک دکان اقدام کنید با ساعاتی برای ارتکاب آن کار؛ برای مثال اگر شما مغازه را از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهرباز میکنید پس باید در این ساعات شخصی در بوتیک باشد؛ اگر شما قصد دارید در تجارت جدیدتان ازساعت ۸ بعد از ظهر تا ۱۱ بعد از ظهر برای پنج شب در هفته کار کنید پس رخصت دهید این زمان ,زمان کاری و عملیاتی شما باشد.

نوع بیزینس شما چیست؟

حتی اگر شما طرحی برای فروش محصولات خود دارید ، رسیدن به یک شرکت دیگر و فروش محصولات آنها و بدست آودن ثمر بسیار می تواند مفید باشد . حتی در صورتی که زمان و پشتکار کافی داشته باشید می توانید به هر دو دادوستد بپردازید . محصولات و یا خدماتی را که از فروش و یا نشان دادن آن لذت می برید ,انتخاب کنید. چون اگر از شغلی متنفر باشید، نمی توانید برای مدتی تمام جذب آن شوید. هر چقدر اکثر از کارتان لذت ببرید ، نجاح چیرگی شما بسیار خواهد شد . با کاربرد از اینترنت سودا بازاریابی چند سطحی بسان ساختمانی است که در لایه های سفلی دارای شکاف است.

این یک فرصت عالی برای شماست که یک وجه اضافی و یا حتی یک ثمر قابل توجه داشته باشید . دلیل سودمند بودن تجارت بازاریابی چند سطحی به صورت آنلاین این است که استقرار تماس بین اشخاص خیلی راحت از طریق ایمیل و یا وبسایت شخصی آنها صورت می گیرد .تعدادی از شرکت های بازاریابی چند سطحی حتی بیشتر کارها و تماسها را برای شما ادا می دهند تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

اثبات تماس آنلاین حتی اگر شما یک متعامدمتعامل تصوری نباشید زیاد آسان است . اگر پشتکار پیوستن به یک گروه بازاریابی چند سطحی را دارید ایمن شوید که شرکتی پربها را انتخاب کرده اید که حد اقل چند سال در این بنیاد سعی دارد. سعی کنید با افرادی که با این شرکت ها کار کرده اند صحبت کنید. جدید سایتهای کلاهبردار اضافی به صورت آنلاین تفحص می کنند، پس در یک شرکت بازاریابی چند سطحی که درامان و بی خطر باشد عضو شوید.

کسب و کار اینترنتی خانگی

اعتماد گذاری مالی شما

قبل از تاثیر گذاری – حتی گروهی اندکی ناچیز- ایمن شوید که تجارت پاکی را غلبه کرده اید . هنگامی که محصولات سایرین را می فروشید ممکن است قبل از شروع به کار مستخدم ,عضویت در یک سایت و غیره از شما خواهش پشتوانه گذاری شود , اگر این چنین بود قبل از آهار پول همه بعدها کار را مداقه کنید . شروع هر کاری به سرمایه گذاری مالی ندار است ولی قبل از تاثیر گذاری در این محور نیاز به تفکر دارید.

پس از تفویض اجازه تصرف کار و تاثیر گذاری در آن کار اعتبار لازم را برآورد کنید . رابطه داشتن یک حساب بانکی محلی یک نیاز بی نوایی است و بازهم در صورت امکان حسابی بازگشایی کنید که تهیه استعداد آهار آنلاین را داشته باشید. بانکهای اسباب و پارسیان چنین خدمت ها انلاینی را نمودن می دهند. اگر در یک سایت بازاریابی چند سطحی عضو شدید اول از هر چیز بپرسید که جلا ها چه جور صورت می گیرد.

کسب و کار اینترنتی خانگی

از هوش و مهارت های خود استفاده کنید

زمانی که شما در یک شرکت بازاریابی چند سطحی عضو می شوید و یا شروع به فروش محصولات و خدمات خود می کنید به خاطر داشته باشید که از تمام استعدادها و مهارتهای خود کاربرد کنید ، شاید شما تایپیست خوبی هستید یا یک کاربر حرفه ای اینترنت، شاید در نگارگری برنامه ریزی وب سایت تسلط دارید یا روش پرینت ستاندن و یا ارتقی آنلاین نرم افزارها را بلدید. از استعدادهای خود برای افزایش سود و بهره وری سودا خانگی خود استفاده کنید. با نشتن در خانه و آرزوی مرتبط بودن تجارت موفق به جایی نخواهید رسید. در پایان به این نکته هم توجه داشته باشید که از منابع انسانی نیز غافل نشوید!

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *