خانه / برندینگ / ایده های جذاب در زمینه ی مد و پوشاک

ایده های جذاب در زمینه ی مد و پوشاک

برگزاری نمایشگاه های مد و لباس همیشه مشکلات خاص خود را دارد. از مسائل اجرایی مراسم و نمایشگاه که همیشه روندی بسیار سخت و انتها نا پذیر است تا عرضه ی جدید ترین نمونه های برندینگ مد و پوشاک از این مشکلات و سختی هاست. در این پست به بررسی ایده های جذاب در زمینه ی مد و پوشاک پرداخته ایم تا این مشکلات را تا حدودی برطرف کنیم.

ایده های جذاب در زمینه ی مد و پوشاک

برای تحصیل در گرایش های مختلف مد و لباس مثل طراحی جواهرات، طراحی لباس و پارچه و امثالهم، می بایست در آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات اموزش عالی شرکت کنید. اکنون در ایران، در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد میتوان در حوزه های فوق الاشاره تحصیل کرد.

مثلا سالانه بیش از ۳۰۰ دبستانی و دبیرستانی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته طراحی لباس و پارچه در دانشکده هنر دانشگاه الزهرا مشغول به تحصیل هستند و این دانشگاه همچون دانشگاه هنر و دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران، نقش مهمی در توسعه زیر ساخت های تعلیماتی و آکادمیک صنعت فشن به صورت مستقیم و غیر خمناک و راست دارد. همچنین پارچه فروشی آنلاین نیز از این نمایشگاه ها استفابال ویژه ای خواهند کرد.

این طرح از دو بخش تولید و فروش تشکیل شده هر فردی برازنده با شرایط و حیطه ی کار خود می تواند در هر یکی از این دو بخش پویه داشته باشد. بلوز بی آستین گزینه برای این طرح ، جهد در هر دو بخش یعنی هم تولید و هم فروش می باشد و پیشنهاد ما (در صورت امکان و داشتن شرایط ) تلفیق این دو می باشد چرا که با اجرای هم زمان ، می توانید تاپ :صفت عالی شرایط برای ادامه این سعی ایجاد کنید.

حتما لازم نیست یک تولیدی یا یا یک فروشگاه بزرگ داشته باشید. می توانید برای تولید این نوع محصولات به تولیدی ها و خیاطی های موجود رجوع کنید و برای فروش آن نیز یک مزون یا دکان اینترنتی راه اندازی کرده و تمرکز خود را روی تبلیغات بگذارید.

Image result for Wonderful ideas in fashion and clothing

این طرح دارای ریسک نسبتا زیرین می باشد و طبق تجربه کسانی که به این جهد مشغول بوده اند ، از لحاظ اقتصادی کاشانه خوبی دارد. ولی خب اگر اصول آن رعایت نگردد ممکن است صدمات زیادی را لحاظ اقتصادی  به اجرا کننده تحمیل کند. در ادامه ، چند نکته را برای شما تشریح می کنیم.

بعلاوه احتمالا نیاز دارید که بسیار مناسب شما باشد، ولی به حد افراط نرسانید. بیشتر از سه قطعه جواهر یا بیشتر از ۳ رنگ مختلف نپوشید. بسان خوانندگان راک لباس نپوشید مگر انکه یکی از آنها باشید. اگر میخواهی زرق و برقی باشید، یک ظاهر ساده اما شیک، یک پیرهن راه راه با یک کت سفید اسپرت، یک جین تیره، یک کمربند شیک و نوک تیز ترین کفشتان، یک ظاهر اسپرت به شما میدهد. شما ایضاً میتوانید یک ساعت زرق برقی یا یک اکسسوری ساده مانند یک گردن بند جذاب به استایل خود اضافه کنید اما نه بیشتر.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

شانل، برندی با ایده های جدید

این روزها در دنیای پوشاک و البسه برندهای مختلفی وجود دارند که هر یک دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *