خانه / برندینگ / برندی آشنا به نام دولچه و گابانا

برندی آشنا به نام دولچه و گابانا

امروزه دنیای مد و پوشاک بسیار جذاب و زیبا به نظر می رسد که رقابت در میان برندهای مختلف آن همواره جالب توجه بوده است و طبیعتا هر کدام از برندها، که برندینگ بهترین از خود در ذهن مردم نهادینه کرده باشند، با استقبال بیشتری نیز رو به رو خواهند شد. امروزه قصد داریم برندی آشنا به نام دولچه و گابانا را به شما معرفی کنیم که بی شک از بهترین های حال حاضر صنعت مد و فشن است.

در سال ۱۹۸۶ آنها آغازین کلکسیون آماده پوشیدن زنانه مستقل خود را ارائه کردند که مورد تحسین جهانی قرار گرفت. این برند به زودی با داخل شدن به عرصه‌ی البسه های کشباف، البسه شنا و لوازم جانبی توسعه پیدا و سپس شعبه لبسه مردانه و عطر خود را وارد بازار کرد. آنها در سال ۱۹۹۰ اولین آلبوم مردانه خود را عرضه دادند.

برند دالاس گابانا
نخستین بوتیک دولچه و گابانا در سال ۱۹۸۹ در توکیو ژاپن افتتاح شد. پس از آن در میلان و هنگ کونگ نیز مغازه هایی بازگشایی شد. در سال ۱۹۹۹ دلچه و گابانا بوتیک خود را در لندن باز کردند .دلچه و گابانا فراوانی از دوران از فیلم های پربها ایتالیایی بابت مدل سازی مجموعه های خود مکاشفه می گیرند. دومینکو دلچه گفت: « ما مجموعه خود را قرین یک فیلم طرح ریزی می کنیم. ما به یک فرهنگ فکر می کنیم و سپس لباس ها را متناسب با آن مدل سازی می کنیم.»

برند دالاس گابانا
دلچه و گابانا مطالبه می کنند که اکثر به خلق کاملترین و مناسبترین مدل رعایت می کنند، تا اینکه فقط به گرایشات و سبک ادواری رعایت کنند. نشانه های ویژگی تجاری دولچه و گابانا، لباس زیر به نشانی البسه رو، کت شلوارهای راه راه باریک گنگستری، کتهایی که به شکلی افراط آمیز طرح دار و تزئین شده است، و رنگ سفید می باشد.

برند دالاس گابانا
دلچه و گابانا اساسا به خاطر خلق مدل های زنانه کاملا سهل و بینهایت تودل برو و فریبنده خود نامور هستند. به آنها لقب «جورج و گیلبرت فشن ایتالیا» را داده اند. در سال ۲۰۱۶ نیز کلکسیون ای (شامل مانتو، شال و روسری) برای بانوان نیک آیین در میان محصولات باکیفیت آنها عرضه شد و نوید آغازشدن هرچه بیشتر این شرکت را در عالم اسلام داد.

سبک مدیترانه ای دولچه اند گابانا نه تنها از یک چارچوب بی روح بهره ور نیست بلکه همیشه در حال صعود و ارتکاب تغییرات است.  ترکیبی از نوپرداز و مطابقت پذیری را در آثار این شرکت پرآوازه می توان یافت. برندی که سالیان طولانی بر اریکه ی دنیای مد تکیه داده و برحسب ظاهر قصدی برای ترک این محل ندارد.

دالاس گابانا
طراح‌های دولچه اند گابانا با وسعت سبک و طرز تفکر خود، این بار نیازهای خانم ها خوش کیش را سرلوح کلکسیون خود قرارداد. چاپ‌های پرنقش این بار لباس‌های پوشیده اسلامی را مرتب کردند. در برخی از این لباس‌ها اصالت طرح‌های دولچه اند گابانا مشاهده می‌شد. گل‌های متنوع، طرح پولکا دات  و میوه‌ها که بر روی جنس‌هایی مثل ابریشم، اطلسی و تور کارشده بود. برند ایتالیایی به‌خوبی توانسته بود عنصر ظرافت زنانگی را در کلکسیون اسلامی بشخصه به عرضه درآورد.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تاریخچه شکل گیری برند دیزل

تاریخچه شکل گیری برند دیزل

یکی از برند هایی که ممکن است برای شما خاطره انگیز باشد برند دیزل می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *