خانه / تبلیغات / تاثیر حضور هنرمندان در تبلیغات

تاثیر حضور هنرمندان در تبلیغات

وجود هنرمدان در تبلیغات سبب می شود که مردم به تبلیغات اعتماد بیشتری کنند و با استفاده از این ترفند می توانید مخاطبان بیشتری را مجذوب تبلیغات خود نمایید. وی دلیل فعالیت در عرصه دکوراسیون را اینگونه توصیف کرد: حضور من در عرصه تبلیغات آن هم در زمینه مبلمان در ابتدا به علاقه خود من و دوم از کیفیت محصولی که تبلیغ می‌کنم نشات می‌گیرد. وقتی که من می‌بینم در محصول مورد نظر امکان بازیافت کامل مبلمان وجود دارد و برای تولید هیچ درختی قطع نمی‌شود با اشتیاق به تبلیغات در این موضوع می‌پردازم. من همواره در عرصه دکوراسیون داخلی فعال بوده‌ام و حالا که امکان تبلیغات به ما داده شده از آن استقبال می‌کنم. در ادامه در مورد تاثیر حضور هنرمندان در تبلیغات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تاثیر حضور هنرمندان در تبلیغات

بازیگر سریال “خاک سرخ” در راستای حمایت از تولید ملی افزود: ما ساکن کشوری در حال توسعه هستیم و بدون شک حمایت مردم از اجناس داخلی به توسعه سریعتر عرصه تولید کمک شایانی می‌کند. با این حمایت کمک می‌کنیم تا برند ایرانی به عنوان مثال برند چرم در جای جای جهان معرفی شود و مردم تنها به محصولات خارجی تکیه نکنند. حمایت مردم از تولید ملی اتفاقی یک طرفه نیست و در صورتی جامه عمل می‌پوشد که تولید کننده هم اجناس خود را در رقابت با محصول خارجی و با کیفیت تولید کند.

تاثیر حضور هنرمندان در تبلیغات

وی در همین راستا ادامه داد: ما در تولید فرش، صنایع دستی و برخی مواد خوراکی در جهان شناخته شده‌ایم اما جا دارد تا در عرصه‌های دیگر مانند طراحی داخلی هم به جهان معرفی شویم. یکی دیگر از دلایل حضور من در عرصه برندینگ هم می‌توان کمک به معرفی و توسعه تولید داخلی دانست.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تبلیغات موثر در تلگرام

تبلیغات موثر در تلگرام

تلگرام هم عصر امروزین به آدرس یکی از مهمرین ادوات های تبلیغات در دنیای اینرتنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *