الگوریتم کبوتری

 الگوریتم کبوتر گوگل کمتر از یکماه است که از طرف گوگل آشنا کردن شده است. بیشتر بخش ها مطرح شده در هیئت نهج وجد این الگوریتم به مطلب علایق بومزاد :صفت بومی بین صفحات اینترنتی، خوشه مقید دستخوش مطالب وب و نشان دادن ملایم پیامدها به کاربران می پردازند. گرچه موضوع ارتباط ولایتی و غیربومی و عواقب جستجوی بوم زاد درون مایه تازه ای نیست و مدتهاست که گوگل این طور موضوعی را در نتایج خود اعزاز می کند اما فزون ترین و کمترین غالب اکثر و اقل کاربرد جواب کبوتر بر همین زمینه بنا شده است.در ادامه و در مبحث اصول و مفاهیم تبلیغات به بررسی الگوریتم کبوتری می پردازییم.

الگوریتم کبوتری

الگوریتم کبوتر گوگل علاوه بر اینکه بر یافتن پیامدها محلی بهتر اعتماد مناسبی دارد، اعتماد افزون اضافی بر نقصان سرعت استجابت انعکاس دهی گوگل به پرس و جوهای کاربران دارد و سرعت پاسخ دهی را به معیار قابل توجهی تکثیر و کاهش داده است. از نکات مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده دیگری که در مورد پاسخ بود دارد می توان به پردازش موازی اطلاعات مداخله کبوترهای مختلف و طبقه بنده پابند سایتهای اینترنتی در قفس های مختلف استعاره کرد، با استفاده از این جواب گوگل سایتهای متماثل و هم موضوع را به راحت شناسایی می کند.

منظور از الگوریتم کبوتری

کبوتر یا Pigeon، الگوریتم جدیدی است که از طرف گوگل نشان دادن شده است و از آنجایی که بر روی جستجوی بومزاد :صفت بومی متمرکز می شود، هدف آن افاقه پیامدها سوال بر اصل موقعیت جغرافیایی کاربر و تجارت او می باشد. تغییراتی که بر بنیاد الگوریتم کبوتر نشان دادن می گردد، هم در تبعات جستجوی صفحات وب و هم بر روی جستجو بر بنیاد نقشه گوگل تاثیرگذار خواهد بود و عن قریب شاهد جابجایی های بسیاری در رتبه دربند صفحات خواهیم بود.

البته باید به این نکته کنایه نمایش که در حال آماده نام مشهود و قانوناً و اسماً از طرف گوگل برای این پاسخ نمودن نشده است و از آنجایی که در گذشته از باب مناسبات ولایتی و غیربومی و نزدیک از کبوتران مصرف می کردند، وب مستران نام کبوتر را حیث این جواب قدرت و نمودند.

هنوز هیچ نام مشخصی حیث این راه حل جدید از طرف گوگل آشنا کردن نشده و وبمستران نام کبوتر یا Pigen را درعوض جهت آن تفویض اجازه تصرف کرده اند. نام پاسخ کبوتر به این آیت اختیار شده است که در دیرین کبوترها برای وابستگی ها محلی و نزدیک کاربرد میشدند.

اطلاعات شی در سیستم های گوناگونی اخت نقشه گوگل و Google Bussiness برای گلچین برگزیدن محل شرکت ها و تجارت های رنگ ها رنگارنگ کیفیت مصرف تحکیم میگیرد و موقعیت جغرافیایی شما به موجب آی پی گزینش میگردد.

الگوریتم کبوتری

این امکان در موبایل و تبلت ها بیش هوشیار تر ارتکاب میپذیرد . چرا که این Device ها اکثرا دارای GPS درونی می باشد که گوگل با مصرف از آن , مکان باریک اندیش کاربر را جلوه گر کرده و سپس نتایج را بر اساس مکان حالی :اسم تفهیم کاربر پیشنهاد می دهد .

الگوریتم جدید گوگل ( پاسخ کبوتر گوگل ) مالوف پنگوئن و پاندا نبوده و یک الگوریتم کشمکش با اسپم نیست، هدف آن تاثیر نتایج جسم برطبق موقعیت جغرافیایی کاربر و تجارت ها می باشد.
هنوز هیچ نام مشخصی برای این الگوریتم جدید از طرف گوگل معرفی نشده و وبمستران نام کبوتر یا Pigen را برای آن انتخاب کرده اند. نام الگوریتم کبوتر به این دلیل تفویض اجازه تصرف شده است که در دیرینه کبوترها برای روابط محلی و نزدیک استفاده میشدند.

گوگل بیان کرده است که الگوریتم کبوتر مصرف بهتری از توانایی های اطلاعاتی گوگل کرده و صدها بنیان گذار را در رتبه بندی نتایج جستجو در نظر خواهد گرفت. به ویژه استعمال از اطلاعاتی حاوی کلمات مشابه، غلط های املایی کاربران، تخمین محل و وهن آسیب از توانایی های این الگوریتم جدید خواهند بود.

 

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

مهارت ها و تخصص های لازم برای لینک سازی

لینک سازی

یکی از روش هایی که در سئو درخصوص خراج مشغول شدن رنک وب سایت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *