خانه / تبلیغات / اصول و مفاهیم تبلیغات / قوانین جستجو در گوگل

قوانین جستجو در گوگل

برای اینکه بتوانید در دنیای گوگل به نتایج بهتری برسید و بتوانید از مطالب مناسبی بهره بگیرید باید قبل از هر عملی با چگونه جستجو کردن در موتور های جستجو گوگل آشنا بشوید. این مورد سبب می شود که شما در زمان کمی به نتایج جستجو دلخواه خود برسید. در ادامه در مورد قوانین جستجو در گوگل بیشتر خواهیم گفت.

از خط فاصله استفاده کنید.

یکی از مهم ترین اصول و مفاهیم تبلیغات آشنایی با موتور های جستجو برای بالابردن اطلاعات تبلیغات می باشد. ممکن است تا به حال با کاربرد خط فاصله در سرچ خبر نداشتید، اما بدونید یکی از ریشه ای ترین و زیرکانه ترین روش ها در سرچ به کاربردن خط فاصله است! میگید چه طور؟ فکر کنید به دنبال لباس مردانه هستید ولی نتایج بدست آمده اکثرا شلوار زنانه است! خوب اینجاست که دست به دامن خط فاصله میشیم! فقط کافیه بعد از تایپ شلوار پسرانه در گوگل بنویسید ” –زنانه ” ، با این کار همه نتایجی که کلمه زنانه داشته باشند حذف خواهند شد!

سرچ گوگل
جستجوی عبارات کامل

استفاده از نشان‌های نقل‌قول می‌تواند در جستجو خیلی کارآمد باشد. فرض کنید عبارتی را بدون به کار گیری نقل‌قول جستجو کرده‌اید. در این چنین حالتی نتایجی را ملاحظه خواهید کرد که کلمات عبارت سرچ شده به‌صورت نابسامان در آن مشاهده می‌شود.
این در شکلی است که استفاده از نقل‌قول به شما کمک خواهد کرد تا نتایجی را به دست آورید که جمله مدنظرتان به‌صورت مرتب و پشت سر هم در نوشته یا پیغام لحاظ وجود داشته باشد. به درستی مورد اول بابت زمانی مناسب است که شما از صحت بند مدنظرتان پشتگرمی نداشته باشید.

قوانین گوگل
جستجو در درون وب‌سایت‌ها

حتما برایتان اتفاق افتاده که مقاله جالبی را در یک وب‌سایت بخوانید و بخواهید محتوایی متصل با آن بیابید، ازنو آن را بخوانید یا نوشته گفتار را به اشتراک بگذارید. ساده‌ترین روش برای یافتن معلومات مدنظرتان، سرچ داخل آن وب‌سایت خواهد بود. به خاطر اعمال این کار کافی است که عنوان سایت را نوشته و سپس کلام کلیدی از بخش مدنظرتان را سرچ کنید.

قوانین گوگل
شما با عمل به محتویات بالا مطلع دنیای جدیدی از اینترنت خواهید شد و خواهید توانست به طور مفتی از خدماتی استعمال کنید که شاید در بعضی وبسایت های مشهور در ازای مبلغی نمایش داده میشود به امید رهایی دانسته ها و رایگان بودن آن چون بدترین چیز در این بی پایان کردن داده ها و ماخذها می باشد و آخرین سفارش ای میتوانم بکنم این است که اگر در وضعیت خاصی بازجویی میکنیم زود باچند سرچ بی بردباری نشوید بلکه با تغییر در بند جستجو هر وقت ممکن است به نتیجه قبول برسید که اینترنت وسیع تر ازآن طور که بشود تصور کرد و هرساعت هزار ها و حتی هزار ها وبسایت و فروم و وبلاگ آپدیت میشود و مضامین تازه در مقوله ها گوناگون در آن ابداع میشود یقیناً سرچ در گوگل و اتصال به چیزهای امروزی گاهی اوقات انقدر لذت بخش میشود که تبدیل به عادت هم خواهد شد !

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

منظور از الگوریتم شاهین

هدف استفاده از الگوریتم گورخر

کار این راه حل تدقیق و از دور خارج کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت ونا ارزشمند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *