خانه / تبلیغات / تبلیغات نامناسب کشور افغانستان

تبلیغات نامناسب کشور افغانستان

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای تبلیغات به وجود بیاید این است که از تبلیغات به عنوان ابزاری برای فشار استفاده شود که اثر آن ممکن است مخرب باشد. شورای عالی ائتلاف برای نجات افغانستان در بیانیه‌ای اعلام کرد که مردم مردم عزیز ما در شرایطی عید سعید قربان را گرامی می‌دارند که ناامنی در افغانستان گسترش یافته است.در این بیانیه آمده است که ضعف در نحوه حکومت، نقض گسترده حقوق بشر، گسترش فساد اداری، فرار از قانون اساسی و سایر قوانین نافذه کشور، دامن زدن به مسایل قومی و زبانی، فرار سرمایه و گسترش مهاجرت ها، فقر، بیکاری، سازماندهی ترور شخصیت‌های سیاسی و بزرگان و برخی موارد دیگر از چالش های عمده‌ای سر راه مردم افغانستان است. در ادامه در مورد تبلیغات نامناسب کشور افغانستان  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تبلیغات نامناسب کشور افغانستان

 

بر اساس این بیانیه، حکومت وحدت ملی در سه سال گذشته نتوانست خدمات اولیه و اساسی را برای شهروندان افغانستان انجام دهد و با راه اندازی تبلیغات رسانه‌ای تلاش می‌کند تا توجه افکار عمومی را از اصل مسائل عمده و اساسی که با سرنوشت و آینده مردم این کشور گره خورده است را منحرف کند.

بیانیه افزوده است: «شورای عالی ائتلاف برای نجات افغانستان در گام نخست، مردم افغانستان را به گسترش اتحاد و تعمیق برادری و همگرایی ملی دعوت می‌کند و حرکت‌های جنگ افروزانه و نفاق آمیز چهره‌های معلوم الحال را نکوهش می‌کند.»

این ائتلاف اعلام کرد که هرگز اجازه سقوط نظام را نخواهد داد اما با توجه به افزایش نامنی‌ها و نگرانی عمیق مردم افغانستان، سیاست‌های نظامی، دفاعی و امنیتی ارگانها و نهادهای امنیتی دولت نیازمند بازنگری است و در این راه باید طرح جامع دفاعی- امنیتی تهیه و تدوین شود.

تبلیغات نامناسب کشور افغانستان

بر اساس این بیانیه، شورای عالی ائتلاف برای نجات افغانستان خواستار اجرای کامل توافقنامه حکومت وحدت ملی و ایجاد زمینه مشارکت همه جریانهای دخیل در تصمیم‌های کلان ملی هستند.این شورا از استراتژی جدید ترامپ در افغانستان استقبال کرد اما خواست تا آمریکا این کشور را تبدیل به میدان رقابت‌های کشورهای منطقه نکند.

از سوی دیگر، «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت افغانستان در پیامی بمناسبت عید قربان اعلام کرد که فرصت پیوستن به روند صلح برای مخالفان مسلح دولت افغانستان محدود است.وی از مخالفان مسلح خواست تا دست از جنگ بردارند و به روند صلح بپیوندند زیرا فرصت کمی برای پیوستن به صلح دارند.

عبدالله تاکید کرد: باید مخالفان مسلح بدانند که از طریق جنگ و اعمال خشونت به هدف خود نمی‌رسند.رئیس اجرایی دولت افغانستان اظهار داشت که حکومت وحدت ملی و متحدان بین‌المللی آن برای برخورد قاطع با گروه‌های مسلح مصمم هستند.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تبلیغات موثر در تلگرام

تبلیغات موثر در تلگرام

تلگرام هم عصر امروزین به آدرس یکی از مهمرین ادوات های تبلیغات در دنیای اینرتنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *