خانه / تبلیغات / تبلیغات نامناسب برای دریافت اعضای کانال تلگرامی

تبلیغات نامناسب برای دریافت اعضای کانال تلگرامی

یکی از مواردی که بیشتر ما با آن مواجه شدبم این است که کانال های تلگرامی برای اینکه اعضایی بیشتری داشته باشند از محتواهای نامناسبی استفاده می کنند که ممکن است برای هرکسی مناسب نباشد.  این مرزها از حد و حدود خود می گذرد و چهره ای نامتعارف به خود می گیرد. تا جایی که می خواهیم چشم و گوش بسته از آن فضا فرار کنیم. به هر جا سرک می کشیم، رد پایی از این تبلیغات نامتعارف و نامتجانس را می بینیم. تبلیغاتی که عرق شرم بر پیشانی مان می نشاند. می گویند تبلیغات مان تضمین شده است. شک نداشته باشید که اعضای واقعی یا به تعبیر دیگر، «ممبر» های درست و حسابی را به کانال تلگرامی تان سرازیر می کنیم. کانال ها در مرحله انفجار قرار می گیرند. اما انفجارهایی که مدت زمانی از آن نگذشته، دست تمامی این تبلیغ کنندگان را به خوبی رو می کند. حال با چه هدفی وارد این گود می شوند را نمی دانیم. قطعا به این تبلیغات برخورده اید. جوک و عکس و فیلم های آنچنانی و اینچنانی با یک عدد تحریک کننده در دایره قرمز رنگ ملقب به ۱۸+. در ادامه در مورد مطلب تبلیغات نامناسب برای دریافت اعضای کانال تلگرامی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تبلیغات نامناسب برای دریافت اعضای کانال تلگرامی

همین کارها و اعمال باعث می شود که کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بررسی های خود را از سر می گیرد و از سرور اصلی تلگرام می خواهد که محتوای تمام این کانال ها را چک و بررسی کند. مساله ای که می رود تا به فاجعه ای در جامعه ما تبدیل شود.

تبلیغات نامناسب برای دریافت اعضای کانال تلگرامی

گاهی این تبلیغات پا را از حد معمول خود فراتر می گذارد. جملات تبلیغ کننده ای که حیثیت بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران ما را به بازی می گیرد. عکس و فیلم هایی که یک صفت جنجالی را هم با خود یدک می کشد. زیر و بم ارتباط جنسی فلانی با بهمانی را به معرض نمایش می گذارند و مفتخرانه لینک عکس آنطور و اینطور فلان هنرپیشه را هم می گذارند. همین ها بهانه ای را به دست مسئولان می دهد برای اینکه راهی به جز فیلتر در پیش پای شان قرار نگیرد. حال مساله در اینجا مطرح می شود که این پدیده، نوعی ناهنجاری ذهنی است؟ آیا این مساله می رود که به نوعی بیماری اجتماعی تبدیل شود؟ یا تب پول درآوری به هر شکلی سایه اش را بر سر ما افکنده است؟

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تبلیغات موثر در تلگرام

تبلیغات موثر در تلگرام

تلگرام هم عصر امروزین به آدرس یکی از مهمرین ادوات های تبلیغات در دنیای اینرتنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *