خانه / تبلیغات / به تبلیغات مجازی در حوزه ی جراحی اعتماد نکنید

به تبلیغات مجازی در حوزه ی جراحی اعتماد نکنید

برای تبلیغات مجازی باید حتما از منابع معتبری استفاده نمایید که اماکن بروز مشکلات را کمتر نمایید تا بتوانید مخاطبان بیشتری را برای رسانه تبلیغاتی خود جذب نمایید. رامین آغنده متخصص پروتز دندان و فلوشیپ ایمپلنت گفت : با وجود تهمیدات در نظر گرفته شده توسط سازمان‌های ذیربط، متاسفانه میزان پوسیدگی دندان در جامعه کاهش پیدا نکرده و در بین افرادی از جامعه این عارضه افزایش داشته است. در ادامه در مورد مطلب به تبلیغات مجازی در حوزه ی جراحی اعتماد نکنید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

به تبلیغات مجازی در حوزه ی جراحی اعتماد نکنید

وی بیان کرد: افزایش آمار پوسیدگی دندان در کشور ناشی از مراجعه نکردن افراد به دندانپزشکان برای چکاپ است، همچنین رژیم غذایی نامناسب نیز سبب افزایش آمار پوسیدگی دندان در بین افراد جامعه می‌شود. آغنده عنوان کرد: پوسیدگی دندان در اثر فعالیت باکتری‌های مختلف موجود در مواد قندی و شیرین انجام می‌شود که در صورت درمان نکردن آن دندان‌های سالم نیز دچار این عارضه می‌شوند.

به تبلیغات مجازی در حوزه ی جراحی اعتماد نکنید

وی تاکید کرد: کشورمان در عمل‌های جراحی زیبایی رتبه اول و مصرف لوازم آرایشی رتبه سوم را در دنیا داریم که برای حل این مسئله باید فرهنگ سازی خوبی انجام شود.این متخصص پروتز دندان گفت: همه تبلیغات در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام غیرقابل اعتماد است، چون در این عکس‌هایی روتوش شده می‌گذارند که متاسفانه مطلبی در خصوص عوارض جانبی و سلامت افراد گذاشته نمی‌شود.وی یادآور شد: افراد برای انجام عمل‌های زیبایی باید آگاهانه تصمیم گرفته و به متخصصان این حوزه مراجعه کنند.

درباره ی تیم تحریریه مجله ایده پردازی

مطلب پیشنهادی

تبلیغات موثر در تلگرام

تبلیغات موثر در تلگرام

تلگرام هم عصر امروزین به آدرس یکی از مهمرین ادوات های تبلیغات در دنیای اینرتنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *